bugün

Göztepe-karşıyaka maçı.

hala sakladığım maçın bileti;

http://galeri.uludagsozlu...ttikleri-ma%C3%A7-473263/
beşiktaş-fenerbahçe.
kocaelispor-bursaspor maçıdır efenim.

2000'li yılların başıydı.
bucaspor-nazillispor.
adanaspor-fenerbahce. 27 mart 2004 cumartesi adana 5 ocak stadi. nobre"nin golünü de görmüstüm... ne gündü be...
gençlerbirliği-beşiktaş maçı idi.
adanaspor-ankaragücü yazık bana.
samsunspor-istanbulspor.
istanbul belediye değil ama. cem uzan'ın sponsorluğunu üstlendiği istanbulspor. samsun 1-0 almıştı. *
(bkz: 1 mart 1998 galatasaray beşiktaş maçı)
ankaragücü-zeytinburnu maçı. 0-0 bitmişti. etkili bir işkence yöntemiydi. bir diğeri için;

(bkz: 0 0 bitmiş lecce cagliari maçını banttan izlemek)
ortaokulun basket maçı.
100. yılda şampiyon oldugumuz beşiktaş-galatasaray maçı. sergen attı şampiyonluk geldi.
Samsunsporlu olarak gittiğim maç 2009-2010 sezonu iBB-Galatasaray maçıydı.Cimbom 1-0 yenmişti.
Edit:Bunun neresini eksiledin amk.
Çaykur Rizesporlu olarak ilk gittiğim maç:
Ankaraspor - Gençlerbirliği maçıdır.
Muğlaspor-fethiyespor .
küçümsemeyin derbidir.
karşıyaka - göztepe. gerçi ben karşıyaka maçlarından başka maça gittim mi onu da hatırlamıyorum.
izmirdeki beşiktaş-fenerbahçe türkiye kupası finali.
(bkz: 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı)
94 senesiydi sanırım. küçüktüm. inönü'de beşiktaş - gs maçına gitmiştim. 2-1 yenilmiştik.
Eyüpspor-Sarıyer tahmin edeceğiniz üzere olay çıkmıştı. stadyum dışından tribünlere taş atılmıştı.
2002-2003 denizlispor-beşiktaş maçıdır efendim.
not: tarih + - 1 yıl oynayabilir, net hatırlamıyorum yani.
yeni mahallenin mahalle maci. cafer forvetti 3 tane dosedi macta hey gidi gunler.
genclerbirliği - beşiktaş sene 90 lar 14 saat önce falan girmiştik stada kış günüydü ve en son eldivenleri ayaklarıma giydiğimi hatırlıyorum birde maç 0-0 bitmişti. ne lanet gündü dostum.
22/11/1995 galatasaray - zeytinburnu maçı..3-0dan 7-3'e dönmüştü..hey gidi..
bursaspor - galatasaray.