bugün

rakamla, tam olarak 3.000,00 TL.
4000 tl bana yeter. Ciddiyim. Öyle uçuk hayaller kuran biri değilim zaten.
hayalini kurmanın saçma olduğu eylem. Küçükken istediğim miktar ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğim kadardı. Ama büyüdük ve şuan şirketimden cebime giren aylık para 50 bin tl'yi geçiyor.
Sevginin maddi degeri neyse o.
10.000.000.000 €.hayaliniz bile küçük pis fakirler.
5.000 net.
1 milyon lira kadar bir meblağ.
saymayacak kadar çok. sonsuz. öyle böyle değil. hani bu ay bu kadar kazandım şu kadarını buraya harcadım gerisi burada onu da şöyle harcayayım hesabı yapmayacağım. 100-200 eder herhalde o da.
25 bin tl.
180.000 tl yazıyla yüzseksenbin lira. Yılbaşı ikramyesini tek başıma alıp bankaya atarsam yaklaşık bu kadar aylık kazancım olabilir.
1 milyon dolar yeterlidir.
Bir yoksula bakarken lüksümden utanmayacak, eş dost çevresinde ezilmeyecek, huzurlu olabilecek kadardır.

Rakamsal olarak ne kadar bilemedim şimdi.
şu an kazandığım miktar.
Çok değil 6.000 tl yeterli.
Ya sınırlı olmasa, Bi maaşla ev alsam dekore etsem, araba alsam. Obur maaşla dolabımı yenilesem, renk renk çeşit çeşit ayakkabı alsam. Obur maaşla en yüksek model telefonla, laptop alsam.
bu bedava sanırım.
ihtiyaclarimi karsilayabilecek bir kismini da kenara atabilecegim duzeyde olmasi yeterli olan kazanc miktaridir. okul bir bitsin ona gore karar veririz.*
hayatı sex and city kıvamında yaşayacak kadar kazanayım yeter. ya da neden aramızdan bir dan bilzerian çıkmasın di mi ama.
2,5 ya da 3 milyar yeterli.
12 bin 500 tl.
içinde bulunduğum şantiyeden kaynaklı şurada 30.kattan bir daire aldıracak maaş olabilir mesela. gözüm yüksekte değil, şunu alayım yeter.

görsel

yok mu bir hayır sahibi?
azami ücret.
(bkz: bir sıfır olsun bizim olsun)
6.000 yeter ki zaten 8.000 alıyorum. 2000de işte araba ev kredileri.
yilbaşı ikramiyesi yeterli olacaktir.