bugün

eskişehir'de sazova parkında görmüştüm ben. saçları sarı gözleri maviydi. bembeyaz tenliydi.
Lc waikiki.
Uludağ sözlük. *
Ayna. *
metrobüstür herhalde. ne bileyim türk kızlarının çoğu güzel yalan yok ayrım yapamıyorum.
belediye otobüsü.
Aynadir efenim.
Ankara'da görmüştüm ben. Kızılay'da bi cadde var lan hep unutuyorum adını ordaydi. Boyle kızıl saçlı (ama boya olduğu belli) yeşil gözlü uzun ve cok guzel bi kadındı. Baya da sasirmistım çünkü ankara'da gördüğüm ilk güzel kadındı. Daha da güzel olanı görmedim zaten. *
rüyamda görmüştüm.
geçen hafta Bişkek de Tolstoy caddesindeki boorsok markette gördüğüm esmer kızdı. büyük ihtimalle Slav ırkına mensup.
etophia. felaket xx kromzomlu homosephienler var orada. evlenecekseniz sıcak ülkeleri tercih edin.
Otobüs. Ne gördüysem otobüste gördüm zaten. Aşk hayatımın yarısı da otobüste geçti. Teşekkürler iETT.
bağcılar

şaka şaka

500t

tamam tamam,

antalya otogarı.
isveçte bi hediyelik eşyacı.

(bkz: yazar burada isveç e gittiğini ima ediyor)
Ordu otogarı.
genellikle ruyadir.
Tatil köyünde slav ırkından bir kızdı.
ayna.

şaka şaka
Geçtiğimiz kış mont blanc'ta kayak yaparken bana çarpıp, pardon monsieur diyen ve tebessüm eden fransız kızı. Hebe hübe diye kalırdım lakin, elimdeki şarap kadehini uzatıp "salut" demekle yetindim.
Sonra rüyadan uyandım, af buyurun mıçım açıkta kalmış.
stalingrad topraklarındayken gördüğüm rus kezbanı.
Bilgisayar, valla bak.
dün gece adamlar konserinde kadıköy sahnede gördüm. arkadaşımın arkadaşıydı. melek gibiydi ya efsane bişeydi. allah sahibine bağışlasın...
izmir konak metro girişi.
Marmaris.
ayna. şaka değil.