bugün

18 saat.
22 saat.

sınav haftası kaç gün uykusuzluk. son sınavdan çıktım eve geldim öğlen 12:00 filandı. kafayı bir vurdum hocam, sabah 10:00'da ev arkadaşım "öldün mü aq" diye merak edip uyandırması ile uyandım. ama şahane dinlenmiştim. son sınavdan sonra gelen o rahatlamayı 20 orgazma değişmem. 20 çok oldu aq, 10 orgazm diyelim.
Sanırım 13 saat kadar uyumuştum. Uzun bir yolculuktan dönmüştüm.
10 saati gecmemistir rutin duzenlk 7 saattir.
Dışardan bir müdahale olmaksızın 36 saat rekorumdur.

Dış müdahale ile 18 gün uyutulmuşum, uyandığımda boğazıma takılan şeyi kendim çıkartığım için 2 gün konuşamamıştım. Tam bir kabustu. Ancak uyurken sanki hiç varolmamış gibiydim. Zamanda sıçrama gibi. Öyle denildiği gibi konuşulanları duyuyordum mavrası yapmasın kimse.
7 saatten fazla ne zaman uyudum hatırlamıyorum. Allah belasını versin bu sistemin.
6 saat daha fazla uyumadım yanılmıyor isem.uykular haram oldu bize.
14 saat süren berbat bir yolculuk sonrası 18 saat uyumuşluğum var. uyandığımda açlıktan ölmek üzereydim.
13 saat en az uyku rekorum da 1 saat.
2 gün neredeyse tamamen uykusuz kaldıktan sonra yaklaşık 18 saat uyumuştum.

Yeniden doğuş gibiydi adeta.

Umarım tekrar yaşamam ama.
34 yıl oldu dile kolay.
5 -6 saat falandır herhalde.

(bkz: Uykusuzluk problemi)
15 saat.
üç dört gün sabaha karşı uyuyup akşam uyanmayı deneyin sonra hayat enerjinizi görelim.
15 sanırım.

uyumayı sevmem aslında swh.
15 saat gördüm.
tam tamına 35 saat 33 dakikadır. evet. sadece çiş aralarım var.
18 saat.
10 saat'tir.
12 saat.
17 saat.
Bir kaç yıl önce uzun bir otobüs yolculuğu ardından uyuduğum süredir. Tamı tamına 18 saat 34 dakika.
14 saat.
Atarax ile 17-19 saat.
22 saat.. vucuduma ilk kez ataraxi aldigim gunden sonra bi de .. nasil patlama yaptiysa ilac artik.
48 saat uyumama rekorumu kırdıktan sonra, net hatırlamasam da 20 saati bulmuştur.