fethullah gülen in akp ye attığı frikik golü. ne sevinmiş ne sevinmiştim valla.
ankaragücü ile şampiyonlar liginde milan deplasmanında bana galibiyeti getiren goldür.

(bkz: football manager)
En son adamakıllı, deli gibi sevindiğim gol semihin hırvatlara attığı goldü O an ki sevincim paha biçilemezdi.
Egemen'in bursa'ya geçirdiği gol.
Besiktas Liverpool maçında besiktasim ha atti ha atacak sevinciydi lakin o gun icimizde kaldi kartallar olarak.
hasan şaşın brezilyaya attığı gol o zaman sene 2002.
2011'de tt arena'da oynanan ilk gs-fb derbisi. 1-2 aldığımız maç. ikinci gol. alex kafayla atmıştı. bize bir nevi şampiyonluğu getirmişti. evde 2 tur attım sanırım koşarak golden sonra. o gol kadar sevindiğim bir golü hatırlamıyorum uzun zamandır.
Arif'in manchester'a attığı gol.
Adana demirspor kaptan Efe'nin boluya attığı gol.
sneijder'in beşiktaş'a attığı gol

barcelona sevilla maçında sevilla'nın 120.dakikadaki pozisyonu gol olsaydı ona sevinirdim bir de
milli takımımızın izlandaya çaktığı gol.
podolski'nin attığı goldür.

heveslensinler bakalım hındıklar yine ofsayttan attılar... heveslensinler ki ellerinde patlasın.
Tolgayin Liverpool a ve gomez in fenere attığı golü çok yakından görmüştüm ikisinede çok sevindim.
gomez'in attığı gol. evde sevinçten koştururken babam çıktı karşıma. 85 kiloluk adamı havaya kaldırdım o derece.

(bkz: fıtık nedir nasıl olunur)
gaitan'ın attığı gol.

not: fenerbahçeli değili. portekiz asıllıyım.
semih şentürk'ün hırvatistan'a attığı son dakika golü.

maç bitti diye babamla eve gidiyorduk yaz olduğu için köydeydik tabii.

neyse tuttuk evin yolunu üzgün üzgün konuşa konuşa gidiyoruz peder beyle.

sonra bir ses ''goooooooooooooooooollll'' diye size yemin ediyorum bütün köy yankılandı.

sonra babamla bir koşmuşuz köy kahvesine...tabii kilolu adamlarız nasıl koştuk anlamadık aq.

bir gitmişiz köy kahvesine millet çıldırmış.

tam 4 yıldır konuşmadığımız bir insan ile babam sarılmış birlikte milli marşı söylüyor.

75 yaşındaki amca bastonu havaya kaldırmış dişlikleri konuşmasını engellediği halde ''türkiyeeee'' diye bağırıyor.

o gün orada gerçek manada birlikteliği gördüm.

insanların ne kadar birbirlerine darılmış olursa olsun bir golün bile insanları yakınlaştırabildiğini gördüm.

o yüzden semih şentürk'ün golü benim hayatımda sevindiğim (gerçek anlamda) en son gol oldu.

zaten o günden beri futbol konusunda çok meraklı olmadım.

o günden beri futbolu sevmedim.

türkiye-hırvatistan maçı benim için futbolun geldiği son nokta.

şimdiler de ise ara sıra izlerim maçları , izlesem bile heyecanlı bir şekilde değil.
olcan adın'ın golü , oturduğum yerin üstünde kiriş varmış tavan kafamın 10 cm üstündeymiş haberim yok , o sevinçle bi zıpladık zıplayış o zıplayış , gol sevinci falan kalmadı amk kafamın üstündeki balonla uğraşıyorum hala.
fenerin ajaxa attığı gol. doğrudur.