bugün

Kümelerdir efenim, çok dandik saçma sapan bişeydi ayrıca küme yuvarlağını çizmek için bir uçtan başlayıp diğer ucu başladığım uca denk getiremezdim. Buradan da resme olan yeteneğimi betimlemiş oldum.
Problemler.
trigonometridir.
matematik.
Diziler. Allah cezasini versin türev gibi bi konuyu tek başıma on günde bitirmis ben bu sıkıcı konuyu bir ay surundürmüştüm. Hatta sonlarina doğru o karar sıkıldım o kadar bunaldım ki aglamistim. Allah cezani versin senin.
Direk matematiğin kendisini sevmiyorum.
toplama ve çıkarmadan nefret ediyorum. Zaten diğer konular hakkında hiç bilgim yok.
Kombinasyon - permutasyon. Tanri nin laneti üzerlerine olsun.
Fonksiyon,limit,integral. Allah evlerine Ateşler salsın onların. Bence Matematiğin bize attığı en büyük kazıklar bunlar.
Matematiğin kendisidir.
Toplama ve çikarma.
iktisatla ilgili olan bütün matematik konuları. bize ders olarak anlatılıyor ve o derslerden geçmemiz isteniyor.

iktisat okuyorum ben, matematik değil!
Permütasyon kombinasyondur. Tam bir ay calıştım yemeden içmeden. Tam anladığımı sanmıştım ki bir baktım hiç bir şey bilmiyorum. Öğretmenlerinde belirli kalıplara bağlı olarak ezberden anlattığına eminim.

Edit: logaritma diyenler olmuş. iki tane kuralı var allah aşkına neresi zordur, yapmayınız.
Permutasyon kombinasyon trigonometri.
Logaritma diyenlere şok geçiriyorum. Hadi trigonometri türev integral diyenleri anlarım. Biraz daha üst duzey. Hic sevmem anlamam diyenleride anlarim. Ama allah aşkına hersey tamam bi Logaritma diyeni anlayamıyorum. Bu kadar kek ve eğlenceli konunun hakkı yeniyor resmen.
Matematik.
Dört işlem.
parabol.
edit; en sevdigi diye okumusum.
turev ve integralden hic hazzetmiyorum.
türev-integral.

Allah onların evine ateşler..
Permutasyon, kombinasyon, binom, olasilik.