bugün

votka - enerji
sex on the beach
tekila
viski.
votka

T ile.
(bkz: jagermeister)

Kışın bir başka güzel.
Haa o da sorumu. Rakı tabi ki.
kolonya. amk artık başkası kesmiyor.
bira.

o da arada sırada.
kara kımız.
votka

T ile.
rakı candır canandır.
Biranın haricinde sek içebildigim tek içki olan rom'dur. (Tercihen dark). Ama, fakirlik işte. Her daim bulunduramiyoruz evde.
tam sıralı listesi;

bira
rakı
viski
jager

diye gider aga.
alkolü pek sevmem. ortam bozulmasın diye içtiğimde de genelde corona, tekila finali de jager ile yaparım. aslında bakarsan sevdiğim denilecek 3 içki bunlar.
yarra yerring şarabı.
ballı viski deneyene kadar tarçınlı viskiydi.duty free den alıp her kuruşu helal olsun dedirtmiştir bu ballı-tarçınlı kardeşler.denemeden ölmeyiniz.
rakıdır tabikide.

yıllar sonra gelen edit: martini olarak değişmiştir. (yaslaniyorum sozluk)
her içkinin ayrı bir adabı vardır. o adap sevilir aslında.

içki nedir ki tatsız tuzsuz acı bir şey.

bir yerde okumuştum ne içtiğin ne yediğin ya da nerede olduğunun bile bir önemi yokmuş. önemli olan onların sana verdiği hismiş.
yıllar sonra bir mekanı hatırladığınızda orada hissetikleriniz geliyormuş aklınıza.
Efendilerime söyleyeyim Jager bende bir başka. Onun dışında viskilerde bourbon tercihimdir. Güzel dostlarla, güzel bir rakı sofrası da fena olmaz.
Alkol çeşitlerinin hepsini sevmeme rağmen, buz gibi bira açık ara öndedir. Şişkinlik yapar, tuvalete sık çıkartır falan filan ama verdiği keyfi veren bir içki de yok hani. Çoğu zaman yanında bir şey tüketmeden içerim, bazı zamanlarda patlamış mısır ya da bildiğin tuzlu günebakan. Ancak hepsinden öte bira donmak üzere olmalı, boğazını yakmalı, dişlerini sızlatmalı. Birayı fazla seçmem ama favorim Carlsberg' dir.
vodka feat fişne suyu

D ile.
elmalı martini.
smirnoff north.
jagermeister.
rakıdır net!
Boza.

Entry yok.
ilk beş:

Viski
Rakı
Margarita
Mojito

Beş yok bir tek bunları seviyorum.
Kamparidir. Cüzdanımın en sevdiği ise cumartesi.
(bkz: kımız)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar