bugün

Aşk sözlük aşk. Aşık olamıyor ve olmaktan korkuyorum. Son bir kaç senedir hiç kimseye açılamıyorum! Yaş oldu 35 işim zor bu saatten sonra be sözlük. Sanırım gerçekten ben bu işi beceremiyorum.
Sabırlı davranmak yok yani olmuyor
Dayanamıyorum ne olacak ise olsun bir an önce 0 sabır.
el becerileri diye genelleyebilirim. ailenin kalanı ressam bozması, herkes on numara resim çizer. onu geçtim herkes bağlama,gitar,piyano,keman,org çalabiliyor. ben daha blok flüt çalıyorum. parmaklarımı bir türlü doğur şekilde koyamıyorum.
şu sözlükte iyi hissettirecek entry girilesi başlık açan olmaz mı hiç.
Matematik. Hesap kitapla aram kötüdür.
başıma birşey gelmeyecekse (bkz: tavla) oynamak diyeceğim.
bir iki kere sadece öğrenmeye teşebbüs ettim ama beceremedim.
sanırım kafa ve ruh yorgunluğumdan olsa gerek.
Yön bulma konusunda çok beceriksizim.
yazmak çok yeteneksizim artık. kelimeler tüm siperlere dolmuş barutsuz kum taneleri savuruyor gözlerimin akına. yorgunum ama hepsi bir sır gibi beraber.
Matematik, fizik, uygun adım Yürüyüş, El becerisi, bilgisayar.
erkan oğur'un " derdim çoktur hangisine yanayım" türküsünde söylediği gibi, " beceriksiz olduğum konular çoktur hangisine yanayım" tezahürü benim bu konuda ki durum. ama illa söylemek gerekirse en belirgini gönül işleri ve mali işler. bir de el işi tabii. aslında her konunun bir öğrenme metodu var. o öğrenme metodunu bulamıyoruz. bulamadığımız için " beceriksiz" deniliyor.
Pubg'de hiç hayatta kalamamak. Şu ana kadar hiçbir çatışmadan sağ çıkamadım, nalet olsun..
insanlara laf anlatma konusunda çok ama çok vasatım.
El becerim yoktur.
Normal olmak.
Sohpet, arkadaşlık, ilişki, okul, iş vs. vs. konular.
Karşımdaki kişiye otorite koyma tarzı şeyler. Belli bi zamandan sonra gülesim geliyo olayın ciddiyeti bozuluyo
Gönül işleri sanırım.

Ya beni seveni ben sevmem, ya da benim sevdiğim beni sevmez.

Bir türlü karşılıklı sevip sevilmeyi denk getiremiyorum.
Cetvelle düz çizgi çizemem. Her zaman zekası ile övünen ben cetvelle düz çizgi çizemem. Makasla düz bir şekilde kesemem. En utanç vericisi ise çizgisiz kağıtta düz bir şekilde yazamam arkasına mutlaka çizgili bir kağıt eklerim.
matematik,santranç,sudoku gibi sayısal zeka gerektiren mi desem yoksa ben mi salağım desem anladınız işte neyse.
(bkz: ageplay)
Ciddi kalamıyorum.

Birtakım konulardır.
(bkz: sexting)

Yuz yuzeyken söylemeyi tercih ederim.

Mesajla falan olmuyor amk ya.
Aşık olmak.
Başta her şey cok güzelken aşık olduğum tüm adamlar (2 kişi) ben sevince siktirdi gitti.
Götümle mi seviyom anlamadım ki oysa çok da güzel severim ben.
Kimi sevdiysem çekti gitti gercekten ne doğru lafmış.
coğrafya.

ucu coğrafi bilgilere dayanan şeyleri katiyen çakamıyorum..
güvenmek. duygusal bi insan oldugum icin insanlarin kalplerini kolayca gorebiliyorum. o yuzden de guvenemiyorum lan. cunku sonunda bi yanlisini mutlaka yakaliyorum..
dert dinleme.

dinlerken sıkılırım genelde, öneri de veremem.

sıkıntılı bir durum.
El ile yapılan ince işlerde aşırı yavaş olmamdır. Yeteri kadar pratikle hız artışı sağlayabileceğimi düşünmekteyim.

Yine bu işin altında da mükemmelliyetçilik yattığına eminim.