bugün

yahudileri lav üzerinde dans ettirmek.
istediğim yere işeyeceğim.
(bkz: ayak fantezisi) * *
sağa sola işeyenleri kırbaçlayanlara empoze etmek.
dünyaya soykırım yapmak.
bütün orospu çocuklarına binbir işkence çektirerek öldürmeden süründürmek.
nihaha
herkesi sadece tek bir dil de konuşturmak.
idam cezası getirir bütün bölücü yıkıcı eylemlere katılanları asarım. Dağlarda silahlı maymunların Terör bölgelerine zehirli gazlar atarak telef ederim ordaki bütün canlıları. Tecavuzcu ve katilleri çok fena şekilde cezalandırırım. insan hakları mahkemesine bunların insan olmadığını kabul ettirene kadar konuşurum anlamazsa anlamayanı da öldürtürüm. Kapitalist her hareketi önlerim. Müttefikim işime gelenler olur. Amerika'ya tavrımı koyarım. Gerekirse bütün ülke yok olana kadar savaşırım ama halkımı ezdirmem.
ilk yapacağım şey tüm fabrikaları kamulaştırıp, sahiplerini şehrin en varoş mahallelerine sürmek olur.
idam tez elden tüm ülkede yayılacak.
her genç tez elden evlendirilecek.
türkiyeyi en büyük nükleer güç haline getirmek.
bankaları futbol takımlarını kapattıracağım. her ile bir üniversite açtıracağım. ibnelik değil mi istanbul boğazını kapatacağım kimse geçemesin kalsın o rusya orada sap gibi çorum a da deniz götürmek vaadlerim arasında.
korkulası fanteziler bütünüdür. örneğin ben yere tükürenlere tükürdüklerini yalatmayı düşünürdüm kesin.
büyün dindar yobazları içeri tıkıp dışarda içkiyi serbest bırakmak, yaya geçidinde yayaya yol vermeyene hapis cezası koymak, bilimi(ve haliyle evrimi) köküne kadar desteklemek, ilköğretim okullarında ingilizce'nin yanında ispanyolca, japonca, almanca, fransızca ve Rusça'dan birini yabancı dil olarak eklemek falan filan.
memleketteki bütün erkekleri asmak.
hayvan düşmanlarına müebbet hapis ve aftan faydalanamama cezası vermek.
gerçek demokrasiyi getirmek.
atarlı kasiyerler, huysuz ihtiyarlar ve saygısız ne kadar insan varsa hepsi için dachau'da fırınları tekrar yakmak.
her evde Türk Bayrağı asılı olacak.
platon'un devlet eserine benzer bir yapı inşa edeceğim. her şeyi de zeka testine dayanarak yapılandıracağım. öyle herkes siyasetçi, ünlü falan olamayacak. katı kuralları devreye koyacağım, ufak suçlar haricindeki her suçun cezası ölüm olacak, herkes belirli saatlerde spor yapacak, entelektüel birikime önem verilecek.

terör konusunda da acıma olmayacak, köyler,yerleşim birimleri boşaltılıp dağ,taş denmeden her yer, herkes vurulacak, kökü kazınacak.

diktatör değil miyim amına koyim, aha işte bunları yapacağım.
dünyadaki tüm uranyum titanyum vs. rezevrlerini toplar, bunlardan olabildiğince büyük bir patlama yaratacak atom bombaları oluşturur. japonyadan başlayıp amerikanın pasifik kıyılarına kadar her yeri bombalar dünyadaki bu amaçsız, merhametsiz, adaletsiz hayata son verirdim.
butun seferoğullarını kesiciğimm! *
(bkz: tosun paşa)
(bkz: telliogullari)
(bkz: seferogullari)
şeriat.
her tur alkol ve uyusturucuyu legal ve ucretsiz yapmak.*