bugün

az sonra bi arkadaşımla kahve içmeye çıkacağım. sonrası kadıköy, gece de taksim gibi gözüküyor. denk gelirseniz iki bira ısmarlarım...
Perşembe gününün işlerini yapıp o günü boşa çıkarmayı düşünüyorum. gün verimli başladı muhtemelen akşam üstü biter.
aile içindeki para harektlerini hesaplayıp kimlerin net borçlu kimlerin net alacaklı olduklarını kendilerine bildirmek. güneş biraz yüzünü gösterince yürümek. birikmiş işleri güncellemek. bilgisayarı sıkı bir temizlikten geçirmek.......kıssadan hisse: dünya işi bitmez.
frank ile bulusup dovus klubumuze gidecez.
Frank a iletmek istediginiz son bir mesajiniz varsa soyleyin, ben iletirim.
Okul için fotokopi cekicem
Konağa inicem
Karaca sinemasinda kuzeyli filmini izleyeceğim.
iki adet akvaryum temizliği yapmak. balkon yıkamak. sonra araba yıkamak. ve yeni playlist hazırlamak.
Migrosa gideyim bari.
bugün Kadıköy'de geçirmeyi düşünüyorum. kutsal cumartesi kutlansın...
aile ziyareti için adana dayız. güzel güneşli bir gün. bugün çarşıya çıkıp halka tatlı yemek için sabırsızlanıyorum.
Canım annemle zaman geçirmek. Her hafta sonunu anneme ayırmaya çalışıyorum.
Iyice yaşlandı ve sağlığı kötüye gidiyor. yaşlanması hüzünlü olsa da hayatta olması mutluluk sebebim.
Kısmetse bugün elimdkei tüm işleri bitirip 10 gün rahat etmek istiyorum tabi mümkünse.
Kentsel dönüşümdeki daireyi kontrol
Atölyeye geçiş
Mağazaya geçiş
Akşam maaile tiyatro
Kaynana ziyareti
Agalarla turalama.
Ehliyet kursuna gelip uludağ sözlüğe entry girmek. Evet.
Bugün ablam gelecek. Benim tembellikten yapmadığımı bildiği için yaprak sarma, börek, tatlı filan da getirir. Hem karnım hem eteklerim zil çalıyor *
Minnoşum hasta. Onu iyileştirmeye çalışıyorum. Birazdan kemik suyuna bir çorba yaparım. Sonra portakal suyu sıkarım. Akşama kadar toparlar inşallah.
Zeytin toplayacağız sonra tıraş makinemin yeni kablosunu almak için Recep amcaya gideceğim. Zeytinleri salamura yapacağız. Falan filan.
Depresyon örtüsü altında pinekleyip film izlemek. Oysa hava çokzel koluma takıp gezmek isterdim. Püüü hayat gibi senin
Bugün için yapılan programa uyulmadıysa madem biz de yeni program yaparız.
şu an tercihim güzel müzikler eşliğinde alkolümü alıp sözlükte takılmak. gece ne getirir bakacağım...
Eve gidip Netflix de wednesday dizisini izlemek.
çay içer bulmaca çözerim herhalde.

iki kişilik uludağ sözlük zirvesi yapmak isteyen bir hanım arkadaş varsa değişir.
iki çift sevdiğim insan ve bendeniz sap kazım olarak rakı balık yapmağa sözleştik.

Sapım, sapsın, saptılar, saparlar.
Sabah çalışacağım.
Öğlen de.
Aa akşam da..
Denise gitçem.
Çalışmak evde kalmaktan iyidir.