bugün

uykusuz dergi.
Dergi,kitap,telefon
Eski madeni ve kagit paralar.
balgam. yatagımın basındakı duvar yada orda sureki duran bos su sısesinin icinde.
caps ler. 2000 adet caps den oluşan arşivim var.
yeşil pasaportları aldık. güya yalta'ya gidecektik, o güzelim liman şehrine. para biriktiriyorduk. artık hayal oldu. rus saldadları girdi kırım'a.
kapak, tekerlekli sandalye için.
Bedava yada resimli cips çıkartmaları.
Sinir.
Mesaj.
Taş.
(bkz: poster)
telefon, forma.
süzme peynir ambalaj kutuları. aynı cinsten.
Pul ve peçetedir.
Çok güzeller.
L-manyak vardı bir ara. Hem saklar hem biriktirirdim. Evlilik hazırlığına giren abilerimin eski sayıları bağışlamasıyla epey büyüyüp koleksiyon halini almıştı ki.. L-manyak tarih oldu.
düşünüyorum da hiç bir şey biriktirmiyorum. belki tükenmez kalem. iş yerinde dolabımda en az 20- 30 tane vardır.
koleksiyon değil ama, her sigara paketimden bi iki dalı belli blr yere koyuyorum. Gün oluyo, gecenin köründe paketiniz bitiyo ya, o dert olmuyo..
magnettir. gidilen, görülen ya da görülmek istenen yerlerin magnetleri.*
zaman gazetesi.
kendimi bildim bileli çalışıp para biriktiriyorum. fakirlik bunu gerektirir.
Tabi ki para .Ama birikmiyor .
çok enteresan gelebilir, ama ben gittiğim kafe, restorant tarzı yerlerdeki ambalajlı şekerleri biriktiriyorum. şeker koleksiyonu yapıyorum. 64 tane biriktirdim şuana dek. yaklaşık 1.5 yıldır uğraşıyorum bu işle. 23 tane'de küçük kuzenim tarafından yenmiştir.
bardak altlığı. ama biralar için. gittiğim her yerden alırım alamazsam çalarım falan. öyle bi haldeyim.
Eski cep telefonlari ( 240 adet ).
Nintendo oyunlari,
Kaset,
Kinder surpriz oyuncakları.
uykusuz ve penguen dergileridir. *
Umutların arasından
Kirpiklerin karasından
Döşte bıçak yarasından canım
Güneş topla benim için

Seher yeli yar gözünden
Havadaki kuş izinden
Geceleyin gök yüzünden canım
Güneş topla benim için. Yani umut...
spermlerim ;

durun hemen küfretmeyin bi dinleyin:

bazı sıkıntılardan dolayı bevliye uzmanına yolum düştü. neyse doktor 4 tane kap verdi, birer hafta ara ile kaplara boşal dedi * unutma buzluğa koy hemen 1 ay sonra getir labaratuvara teslim et bakalım dedi. 3.haftadayım yarın 4. sünü doldurup götürecem inşallah kötü bir şey çıkmaz.