bugün

şöyle bi' tatlı hatun fena olmazdı hoş sohbet
güzel bir gelecek.
telefonun başında çaresiz bekliyorum. bekliyorum ama çalmayacak biliyorum.
ailemin zincirlerinden kurtulmak.
Yakın tarihte bir mesaj.
Hayatımın senaryosunu bekliyorum. Son 10 ay içinde biriyle tanışıp aşık olup nişanlanıp 5 yıldır çalıştığım kurumdan istifa edip yeni bir iş bulmakla birlikte izmire yerleşip üstüne nişanlımdan ayrılıp psikolojimi düzeltmeye çalıştığım ve hızlı ultra hızlı yaşadığım şu hayatta sıradaki ne acaba diye bekliyorum.
Suan icin keyifli bir sohbet iyi olurdu. Yakın zamanda ise, başvurduğum fabrikalardan birinden mülakat daveti.
(bkz: sözlükten hatun düşürmek)
(bkz: otobüs)

mk 432 si bi gelmemişti. hele şükür evdeyim.
Telepati ile yemek yapabilmek. Saatlerdir uğraşıyorum olmuyor. Yataktan kalkmadan o yemek olsa, yanıma gelse. Cüzdandan da para kendi gidip bir paket camel alıp geri dönse. Hayat çok yorucu ve berbat. Lanet olsun.
ikilemde kaldığım bütün hususlarda benim için doğru olanın hangisi olduğunun bilgisi. sıkıcı olur muydu acaba ?
bir cisim.
ne idüğü belirsiz bir cisim işte.
varın siz düşünün ne olduğunu.
Bir özürdü. Sadece bir özür. Basit bir kusura bakma demesiydi. ama o ne yaptı? Suçu üstüme atıp sonra konuşmadı bile. Kaç gündür konuşmuyoruz. ama olsun. Geç anlamak vardı bu huyunu. Şimdi en azından böyle bir huyu olduğunu biliyorum. bazen bazı şeyleri Geç olmadan öğrenmek daha iyidir.
iftar. Sahurda da bişi yemedim. Aferin bana.
akşam ezanı. sigarasızlıktan başım dönmeye başladı. her sene olduğu gibi bu senede bir gün orucumu sigara ile açacağım. o gün bugün.
Huzurun, sağlığın, sevginin daim olması.
Evet 70 lik bir neneyim ama ihtiyaç sevgili sözlük.
(bkz: para)
yılbaşı.

çünkü çok delice planlarım var. 1 hafta daha dişimi sıkacağım. zira 2001 çok hayırlı gelecek diye umut ediyorum.
(bkz: )
toeflı vermem ve f30u almak hayırlısıyla. cok mu sey istiyorum.
otobüs.
saygılar.
Hayatıma öyle biri girsin ki en baştan başladığımı hissedeyim her şeye. Onsuz geçen her güne söveyim. Yeter artık çık gel amına koydumun kızı yeter.
Babamın kafasına göre at koşmaması.
kredi kartı. Burdan kuryenet'in bir daha ta amına koyim. Ulan 1 km bile değil getiriceğiniz yol.
Say say bitmez.