bugün

toplumun ahlak kurallarına aykırı olan, utanılacak durum veya davranış kategorisine girmeyecek olsa, yazarların yapmaktan çekinmemek ile beraber, ilk yapacakları eylemlerdir.

--spoiler--

o son künefeyi yemezdim.

--spoiler--
kızlar yurdu soyunma odasına dalmaktır.
Bir iki hocam var, onlara ağız dolusu küfür ederdim.
Dersin ortasında bağırıp 's.keyim anlatacağın dersi' derdim.

Böyle basit istekler işte. *
iett ye arka kapidan binip akbili yollamazdim.
olmadığım halde, memnun oldum demezdim.
herkesin ortasında masturbasyon yapardım.
elimle spagetti yemek.
gün içinde milyonlarca kez küfür etsem, duymazlar.
içimden saydıklarımı sesli düşünsem, duyamazlar.
aslında bazen;
sıralayıp insanları, duymalarını istiyorum.
muhteşem değilim elbet, vardır benim de duymadıklarım.
ama görüyorum ya yüzüme gülenleri, işte tam da o anda,
gülme be kardeşim diye başlayıp, oracıkta sıcasım var.
Karı sikmektir.
istiklal caddesinde çırılçıplak koşardım. Ayıp olmasından ziyade yıllardır koruduğum ve sahip olduğum şeyi ben dışında orada olan herkes görecek ya, işte o koyar.
Donla gezmek.
Sokakta sigara içmek
Bağırarak konuşmak
Kahvehanede 101 okey oynamak
Hakettikleri zaman büyügumde olsa cevabını vermek .
Dedikodu, gıybet.

Acayip zevkli bir şey ama çok ayıp ve kötü.

Beybi!
Ayıp olmasa önce evlenirim sonra erkek çocuk yapıp askerlik çağı gelene kadar beklerim. Askerde öldürülürse de tabancamı alıp havaya 3 el ateş eder ardından da göbek atıp oynarım.
Sürekli nerde okudun? Mesleğin ne? Evli misin? Gibi soru soran yaşlılara, size ne lan yarram! Diye bağırırdım. Bıktım amk! Otobüste, misafirlikte orda burda sorulara maruz kalmaktan. Tamam efendi adamım ama bir yere kadar. Evet.
Ter kokan insanın suratına camış gibi kokuyorsun demektir bari yaz aylarında veya toplu taşımada ayıp sayılmasın la.
vurdurmak
Ayıp olmasa bu sıcaklarda dışarıda boxer ile gezerdim.
Sözlüğün amına koymak.

Adam geliyor saçma sapan chat entry giriyor, götüyle oynuyor, bilmem kaçıncı nesil iken. biz bir cümle yazmadan çok pardon ama amina koyayım ne zikime uyarı geliyor. Hadi bunu da yazmaman gerekli desene nolur.

Editlen büdüt: eklemeyi unuttum çok ta şeyimdesin-iz.
Suriyelileri ve belirli bir eğitim düzeyi dışında ki kendini geliştirmeye kapalı insanları ülke'den gönderirdim.Böyle bir şey gerekli çünkü.
Alenen bağlama çeken bankacı, satış temsilcisi, tezgahtar, sanayi ustası, emlakçı, galerici güruhuna "yalancıyı siksinler mi" diyememek. Ah bir diyebilsem o lahza o an tarifi imkansız bir saadet ummanına yelken açacağım azizim.
Sütyensiz gezmek. Yazın harbiden çekilmiyor ya.
Canımı sıkan herkesin yüzüne bir bir tükürmek.
çıplak gezmek.

çok sıcak ulan !
sokakta çırılçıplak yürüyüp çocukların üzerine işerdim.