bugün

kavgasız, gürültüsüz ilgilenmekten hoşlandığım şeyler ve insanlarla olmak ötesi yok.
bu dünyada yok yüzden yorum yapamıyorum .
(bkz: Tyler Durden)
yaş pastadan evin olsun ve acıktıkça duvarlarını kemireyim.
hatırlayabildiğim en eski hayalim bu. şimdi de arzı ettiğim hayat böyle bi'şey.
bu değil.
Babamın işyeri düzelsin kredi kartı borçlarımızı ödeyecek kadar fazlasında gözüm yok vesselam.
sıkıntı çekmeyeceğim kadar param olsun ve çalışmak zorunda olmayayım bir fotoğraf makinesi ve sırt çantamı alıp dünyayı gezeyim.
türkiyede edilmeyen hayat.
los angeles da bir çatı katında huşu ve müzik içinde yaşamaktır.
Yanımda olmasından zevk aldığım insanlarla, dertsiz tasasız, şu ana kadar istediklerimi elde ettikten sonra ( ki bunlar öyle uçuk şeyler değil. örnek olarak ps4 ve bateri ) herhangi bir yerde...
ortalama bir ev ( balkonu biraz geniş ) , scirocco araba birde içini kendi arzuma göre döşediğim kafem olsa hiçbir amacım kalmaz bu dünyada .
Basit, mutluluk yerine daha çok huzur dolu ve en önemlisi sağlıklı kimseye muhtaç olmadan yaşanabilecek bir hayat.
köy hayatı. geldiğim yere döneceğim inşallah.
arzu ve şehvetle dolu bir hayattır.
yatımla birlikte denizin ortasında ordan oraya gezmektir, hayatı yaşamak doğaya karışmak benim için.
sıradan, faturaları düzenli ödeyebilecek kadar para kazandığım, sakin bir hayat.
kucağımda küçük kızım yanımda hayat arkadaşım hafta sonu yürüyüş yapabileceğimiz ormanlık alanı olan bir sitede kavgadan gürültüden uzak sakin bir hayat. bunca yıl kavgadaydık yeter artık.
borçsuz bir hayat sadece.
Şu an ki olduğum konum değil. Cidden hiç mutlu değilim lan.
Tek başıma yaşadığım ve özgür bir hayat.
ye, iç, sıç, geçir!

ultima ratio regum!
çok bişey değil aslında istediğim , mutlu olmak istiyorum sevdiğim insanla olayım sessiz sakin bir şehir olmayan los angeles ta mütevazı bir apartman dairesinde gün batimini izlerken kahvemi yudumluyaym sonra gece olsun 1975 model arabamla eşsiz ABD sokaklarında turlayaym , sonra girip bi bara içeyim felan sonra yaz gelsin o eşsiz kumsallarda arkadaşlarımla futbol oynim vs.
artık asla ulaşamayacak olduğum hayattır*:

görsel
güzel bir yalıda oturmak.
kısa marlboro light.
sınırsız alkol.
sınırsız hatun, değişik ırklardan.
ve sınırsız para. ( ayakkabı kutularından artanını bana versen yeter başkanım )
Paranın ölçüt olmadığı uzak bir ülkenin denize yakın olan bir şehrinde kumsalda 1 evim sevdiğim aşkım ve çocuklarım fazlasında gözüm yok vesselam .