bugün

bir an düşününce ne kadar doyumsuz bir insan olduğumu fark ettiğim beklentilerdir. aslında diğer yazarların net söyleyebilecek bir isteklerinin olmasıyla da alakalı olabilir. hani böyle şunu çok istiyorum gibi bir beklentim de yok, sonu gelen beklentilerim de yok. her neyse en azından,

uludağ sözlükte yeni tasarımın hatalarının giderilmesini istiyorum. hiç olmadı daha az scrollbar ı kullanmak istiyorum. ben entryleri okuduktan sonra başlıkların olduğu frame için scrollbarla tekrar yukarı çıkmak istemiyorum. yani çok zor bir şey istemiyoruz sözlük yazılımcıları. 5 dakikalık iş ile bir çok yazarın 2014 beklentilerinden birine karşılık verebilirsiniz.
verilen bir söz vardı o tutulsun yeter. yoksa bildiğimiz sene işte geçenden farkı olmayacak.
Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde bir kız arkadaş, daha sosyal olmak ve geçen dönem gibi beş dersin dördünden kalmamak.
Örnek olarak: (bkz: tezkere)
güzel bir birliktelik.
beklentisizlik.
merhamet, sevgi.
Kıdem tazminatı.
Saglik ve mutluluk fazla beklentim yok. Girme islemi karsilikli olmasin yeter.
plan program yapmamış kişilerin beklentileridir. elalem 10 yıl sonrasının bile planını kuruyor, siz neyin derdindesiniz.
asgari ücretin 1200 lira olması.
mercimeği fırına vermek.
gelmemesi. beraberinde bi kamyon zam getirecek çünkü. benzine 15 kuruş geldi bile. ha diyeceksiniz ki asgari ücrete, emekli maaşlarına zam gelmiyor mu? gelmez olur mu, benzine 10 kuruş geliyorsa maaşlara 5 kuruş gelir zam.
yani demem o ki 2014 sen gelme ulan ayı.
Bir yıl daha yaşandı bitti... Tekrarı yok bunun... Hep tekrarlarını yaşayabilmek için dua edeceğiniz bir yıl diliyorum
para para para daha çok para daha çok para.
Zam + Pirim kafi.
artık ne istediğini bilen ve mantıklı bir hatun, güzel olmasa da sorun değil, sadık olsun yeter...
sahip olduklarıma dokunmasın başka birşey istemez.
Sağlık,sevgi,aşk.Aşk ama üzmeyecek kırmayacak bir aşk.
sözlük içindeki tek beklentim ergenlerin paso türban, kadınları aşağılayacak cinsel muhabbet içerikli entryleri, erkeklerin cinsel uzuvlarını oyuncak gibi entry olarak girmemeleridir. beyinleri cinsellikten başka bir şeye yarayan yazarlar olarak görmek istiyoruz onları.
önce sağlık. sonra; piyangoyu tutturamadık bari sayısal lotoyu tutturalım.
umutsuzlara ışık, kaybolmuşlara yol, üşümüşlere sıcak, yılmışlara güç, bıkmışlara yenilik, yaralara pansuman, kaybedenlere zafer, hastalara şifa, iyilere şans...
para ,başarı ve sağlık.
365 gün...
Kismetse 1 hafta sonra gerceklesecek olan beklentidir. 9 aydir bekliyorum zira..