bugün

tütün sarmak.
Banyo sonrası Uyku...

Ben rahatlama gidiyorum iyi geceler...
yüzmek
ebru
tembellik.
Shakespeare okumak. Özellikle kitaplarını okumam. Üzgün sıkılmış hissettiğim bir an tek seferde okurum. Fakat okumadığım sadece iki kitabı kaldı. Varlığın ve asil karakterlerin iyki var yüce Shakespeare..
Yürümek, bazen daha çok yürümek.
sümüğü elden fırlatmak.
Kitap almak. (fakat kitap okumam ama almak hoşuma gidiyor.)
Burnumu silmek (bilmiyorum nedense rahatlıyorum, vede hoşuma gidiyor.)
Sinema ya gitmek.
karınm ağarıyorken Şıçmak (ama bildiğimiz değil evde kimse yokken böyle tuvaleti kıra kıra şıçmak, böyle yayılmak ve ardından 10
dk beklemek ve tümünün dışarı atmak hafiflemiş olarak dönüyorum.
ardından 1 km rahatlıkla koşabilirim. Kesinlikle tavsiye edilir.)
Kendimi bu aralar dışarıya atıyorum. Evde bunalır oldum. Duvarlar üzerime üzerime geliyor amk.
görsel
sudoku ya da futoshiki çözmektir benim için!
Muhabbet.
yaz günü bahçede çimlerin üzerinde uyumak.
Gece vakti Çanakkale gestaş'da dostlarla bira içmek. 8 yıldır aynı rahatlığı sağlıyor valla.
dizi/film izlemek.
dışarı çıkıp amaçsızca sokaklarda gezmek.
ateş etmek.
Bolca uyumak.
Kardeşimi deli etmek. O çıldırdıkça rahatladığım doğrudur. Karşılıklı tabi, sonra da ben çıldırıyorum.
uyumak. Iyi geceler sözlüüüükk, öpüldün :* ^^
tek başıma bilardo oynamak.
Armin bu akşam seti yaktı. Artık işin perde arkasında ruben de ronde'da olabilir.
görsel
Setten bir parça: Delerium Feat. Sarah Mclachlan – Silence (RAM Remix) [Nettwerk Records] https://youtu.be/uBn2vRM1Je0
gökyüzünü tüm incelikleriyle seyretmek.
Kuşlar, bulutların hareketleri, sallanan yapraklar, güneşin konumu, gökyüzünün rengi vs. vs. diye uzar gider. Bir de bu anlarda arka fonda hep space oddity çalar.
(bkz: sıçmak)
Bacak kasları çürüyene , bilekler cartayı çekene kadar masa tenisi oynamak.
kapının önünü yıkamak.

Kapımızın önünde çeşme var. Ona da daima hortum takılıdır bu arada.

Ben Her seferinde sadece merdivenleri yıkayacağım diyorum ama kendimi tutamayıp tüm kapının önünü hatta komşuların kapısını bile ucundan yıkıyorum. Sanki pislikler gittikçe ben de rahatlıyorum. Huzur buluyorum. Meditasyon etkisi yapıyor bende*