bugün

bazen anlık bazen uzun vadede insanı hayattan soğutan, sinir bozan, moral kaçıran şeylerdir.

cinsel içerikli, özellikle kadınlara sataştığınız (üstüne alınma) başlıklardan,
odamda sigara içememekten,
yarın erken uyanıp günü kaçırmayacağım endişesi ile uyumaktan,
gelecek kaygısı taşımaktan,
.....................
bıktım.
Sürekli bişeylerden şikayet eden insanlar ve onların hiç bitmeyen uzun cümleleri.
Siz birşey anlatırken bir anda sizin sözünüzü kesip " o değil de..." diye devam eden insanlar.dinlemeyi öğrenin lan.
mutlulukların doya doya yaşanamaması durumudur.
ortam kaygısı çeken salakların her ortamda illü illü diye gezip entel görünme çabaları.
(bkz: para muhabbeti yapan adam)
"ben böyleyim, başından beri de böyleydim" diye tutturup her kavgadan böyle söyleyerek sıyrılınması. tabii ki bir sonucu olmaz o kavgalarımızın. (bkz: sen dur öylece geleceğim ben)
(bkz: uykusuzluk)
(bkz: zaman baskısı)
kızların etten ve boyadan medet ummaları. lan hadi herşeyi geçtim o ugg botları yokmu.
siz konuşurken karşıdaki insanın başka bişeyle uğraşması,telefon faturamın hiç tarifeme göre gelmemesi dakikalarım bitmiyo ama hep fazla ödüyorum anlamadım gitti mına koyim.
- yüz verdiğin insanın seni iplememeye başlaması.
- kolundan tutup ortamlara soktuğun adamın, bir müddet sonra ortam çocuğu tavırlarını sana sergilemesi
- borç verdiğin parayı ezile büzüle istemek, istesen de alamamak,
daha da garibi başka bir kişiye borcun dururken borç verme gafletine ısrarla düşmen
- gecenin 2 sinde biten sigara, açık bulunan tekel shop ta camel black olmaması
- çat kapı sevişmeye gelen azgın kızlar, yine çat kapı manitasıyla gelen arkadaşın seni evden uzaklaştırması
- her gelen kızın evde birşeyini unutması, akabinde gelen yeni kızın fırça atma çabası
- en sevdiğin kıyafetinin ya makina da olması ya da inatla kurumaması.
*allah aşkına ajda pekkan sanıp nickaltı entrysi girmeyin.
scream and shout şarkısı. 97656544. dinleyişimle an itibariyle bıktım. evet.
erkeklerin maç izleyip bira içmeleri. hadi bira neyse ama maç ve fanatik davranışları bozar bizi.
Hele bir de bu yazar erkekse ve bir birikim sahibiyse, hemcinsleri tarafından ''tüm kızları götürecek'' korkusuyla eksilenmesi.
sözlükte sevgiliyle ilgili bıktıran başlık sayısı,
sözlükte açılan başlıkların tutarsızlaşması
amlı götlü fantezi başlıklar. yeter artık, liseli misiniz !
yazmaya değer başlıkların azalması.
ikinci dünya savaşını anlatan, tema olarak savaşta yaşanmış olanları işleyen filmler.. öylesine çok ki sayıları. böylesi kaliteli bir konu ancak bu kadar cıvıklaştırılabilirdi. allah'ını seven ii dünya savaşını anlatıyor.
sözlükteki kemalist-şakirt-ateist atışmaları, sanane diğerlerinin görüşünden.
(bkz: bi bitmediniz amk)
Kaynanamın sürekli gelmesi.
Okul ve sınavlar en başta gelir. Gelecek hayatımızda çıkmayacak şeyler için saatlerce kafa yorup sonra gidip sınavda çakmak, karnemizdeki notlarla küçük düşürülmek ve zaten anlamadığımız konuları anlamak için saatlerce kafa patlatmak.
sırf paylaşmak için bahane buldukları; vasfiye teyzelerinden
elinde ikibin liralık profesyonel makinayı sırf birbirlerini çekmek için kullanan acayip tiplerden
otobüste şıpıdık terliğiyle altın gununden gelip, yer vermiyor diye adam yorgun mu bilmeden, sırf yer vermiyor diye adamın gözünün içine bakan teyzelerden
anlamaya çalışmaya dahi zahmet etmeyen insanlardan
bıktım ama öyle böyle değil sözlük
anlatmak istedigin şeyi anlamayan yakın arkadaş. kızsan kızamassın, sevsen sevemiyorsun sinirlendirmiş seni. oof of.
an itibariyle proje' dir.
günlerdir uğraşıyorum, saçma salak yerlerde hata veriyor.
en zoru da benim günlerce uğraştığım şeye hocanın göz ucuyla bakıp geçecek olması.
edit: üniversite okuyoruz ya ödev değil proje.. peh.