bugün

merak ettiğim sorudur öylesine selam felan yazmak genelde saçma karşılanır ama gereklidir yani tanışmak gir entryni siktir git olmaz.
genelde karşıt cinsler birbirine yazar.

ya da çok entellektüel beyler birbiryle tartışır.

bi da taş..ak muhabbeti var.
Tanışmak istediğin bir yazarın bir entrysini seç.
O entry ile ilgili biraz Saçmalama.
Karşı tarafta da seni tanımak isterse tanışırsınız.

işte böyle.
Bi entrysinden yola çıkılır, önce plan yapılır entry kötülesem mi, kötülemesem mi? Sonra imla hataları aranır. Varsa ne ala, yoksa! Başka yazarlara...
Tanışabilir miyiz! olaylar gelişir kendiliğinden,,, hayatı zorlaştırmak neden anlamıyorum.
görsel
Mutlu geceler sayın yazar, diye konuya girerek.
Nefes alıyorsan gerisi hikaye diyerekten mesela.
hiç çabaya girmeyiniz. benim gibi bir nick alınız. inanın her gün rutin olarak 5-6 tane mesaj gelir. art niyet aramıyorum kimsede yanlış anlaşılmasın ama böyle de bir gerçek var yane.
not: yazar nick uyumu söz konusudur, bu da yanlış anlaşılmaya.
girdiği entryler takip edilir, spesifik bir konuda düşüncesi üzerine tatlı bir sohbet başlatacak bir mesajla tanışılabilir.
entryler girilir girilir girilir... derken bir entry ile akalalı bir yazar mesaj atar ve gerisi domino taşları gibi zincirleme devam eder. yani en azından ben hep birini bu şekilde tanıdım burada, gidip durduk yere selam ya da merhaba yazmışlığım yok.
genelde kullanılan taktik herhangi bir entrysini yorumlayıp sonrasında bir şekilde hemşehri çıkmaktır.

- aaa sen de mi trabzonlusun? neresinden!
Melis misin?
Melis kim?
Lütfen buradan gider misiniz...
-Merhaba.
-pardon, tanışıyor muyuz?
-Merhaba dedim ya, başka nasıl tanışılır ki.
-Selam
+Slm
-burası kasıyor whatsapp a geçelim mi?
aceleci olmamak gerekir. Birden selam tanışalım mı? Yazmak olmaz. Herhangi bir entrysini bahane ederek tanışma safhasına geçilir.
genelde yazdığı şeylerden ötürü mesaj atılır ve tanışılmış olunur. bir de online listesine bakıp kadınlı bi nick bulup salça olanlar vardır orası ayrı. merhaba, tanışalım mı tarzı mesajlar çok yapay. entry üzerinden muhabbet açılmış oluyor hem. değil mi?
gidip merhaba ben bundy i taniyorum diyin hemen konusmaya baslarlar. Eger muhabbet daha ileri gidecekse gelin benden izin alin.