bugün

O kadar kadınla beraber oldum, hic birinin dudakları senin gibi değildi.

Edit: acıklama yapayımda yanlış anlaşılmasın, bu mesaj hic tanımadığim biri tarafından gönderildi. Değil yatmıslığımız, öpüşmüşlüğümüz hatta görüşmüşlüğümüz bile yoktur.
Naber lan yarrraam.
Burnun gerçekten cok tatlı.
Ulan benim en ilgi çekmeyen bölgem burnum, ne bileyim saclarım uzun onlara filan iltifat et, sonra fiziğin güzel filan de gözlerin güzel de dudağin güzel de. Yok burun takıntısı varmış baksen.

Kaşların cok hoş.
Buda bir değer manyak. Kaş takıntısı varmış. Neredeyse kaşlarına kahve ısmarlamak istiyorum diyecek. Ya sabır.
ifşa edilemeyecek kadar saçma olan mesajlardır. (yazamadı)
Penisim ve azdırmam gereken kadınlar olmamasına rağmen penis büyütücülerin ve kadın azdırma damlalarının reklam mesajları.
görsel
Watsapptan geldi. Numarayı tanımıyorum. Ne anlatmak istedi ki?
Fantastik bi mesaj vermek istediyse bile kadife sandalye nedir ya!

Koltuk kaplamaci numarasiyla karıştırmasını tercih ederim.
çok yakın bir arkadaşımdan gelmiş mesajdır.

''gel cami tuvaletinde rakı sofrası kurup sofranın üstünde domuz eti yiyerek birbirimize tuvalet fırçası sokalım.''
sozlüğün ibnesinden gelen mesajdır.
18 Cm ve damarlı olduğu doğru mu?
Yeni uyanıp ilk okuduğumda bir şey anlamamıştım.

görsel

Şimdi de bir bok anlamadım ama neyse.
Çok yakışıklısın diye bir mesaj gelmişti.

Kör mü oldun lan?
adınıza devlete ödenen 1.1 tl telsiz kullanım ücretini ödemeniz için tl yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
sen mi güzel Allah mı?

tövbe haşa bu nasıl bir mantıktır.
tatlı mı şeyin. bunu yazan muhtemelen bunu da yazdı.

(bkz: ıslandı mı bal kutun)
-sevişmedik daha önce ama kubrick seviyorsan sevişebiliriz
+sen de amon ra'yı seviyorsan sevişebiliriz
-ben odin'i seviyorum kusura bakma...
+kusura amon ra bakar ben karışmam bana sunulmayana
-inanmadığım tanrıya boyun eğemeyeceğim hoşçakalınız
Yazım yanlışı belirtilen mesajlar. De ayrı ki ayrı gibi.
burcuu, uyudun mu?
Ne kadar da organik bir bala benziyorsunuz diye facebooktan mesaj atan olmuştu.
insanların hayal dünyasına hayranım.
"sınava kadar görüşmesek olur mu " ağzını kırayım.
''bende zaten seni aldatmıştım.'' durumu zaten anlamışsınızdır.
görsel
görsel
(img:#1)
Ama bu kad? Önce düşündüm, bi anlam aradım ama bulamadım, çok üzgünüm sözlük.
Ya yanlis olmus.

(Bir suru kufuru nasil yanlis numaraya atarsin)
Saçların topuz başın göğsüme değdiğinde parmaklarım saçlarına dokunmakla ödüllendirilir Seninle üçlü koltukta sarılıp iki battaniye ile bir olunur Filmler tekrar kez izlenilir Ezberlenen replikler sen varken unutulur Mutfakta demlik yakılır belki yemek alabilir yerini Her gün aynı çeşit yemeklerle doyulur Sen dokundun diye yoğurdun tadı başka ekmeğin tadı başka oluverir Sonra sen gülümsedin diye uğruna bir ömür serilir Emekli maaşı almaya birlikte gidilir birlikte sıra beklenir Oturacak yer olmasa bile iki genç dürtüklenir dinlenmen için yer hazırlanır Maaş'a küfür edilerek birlikte eve geri dönülür Anahtar hangisi karıştırılır Yeşil saplısı dış kapının mavi saplısı iç kapının tüm bunlar sen varsın diye olup bitiverir Tüm renkler sen bakıyorsun diye maviye dönüşür Ben bakınca siyaha Ama ben sana bakınca cennet görülür Cennet rengârenktir siyah bir renk değildir Gülüşüne gökkuşağı denilir gök sen'sindir

Merhaba güzellikk *

Kim bilir daha kimlere kimlere atılan mesajlardır.
Bu da Gerçekten yanıtlamadığım için üzüleceğim tek mesaj olabilir. Öyle güzel ki ahah keşke yazan da öyle güzel olsaydı.
Nasıl olacak bu işler...

Hangi işler dedim cevap gelmedi. Millet toplucana kırmış kafayı bilader ya.