bugün

dünya yıkılsa, o an umrunda olmayacağı andır.
-babanın ağladığını görmek.
götümü yıkadığım andır.tabi sıçıp rahatladıktan sonra.
umutların tükendiği an.
Öldüğüm an.
imsak vaktinin girdiği andır.
sırat köprüsünden düştüğüm an.
31 çekerken yakalanmak.
Pepe nin yere düştüğü an.
şimdi. elveda.
Babanın öldüğü an.
"O" nun gittiği andı. Şimdi çükümde değil dünya. Sayacın geriye hızla çalışıp sona gelmesini bekliyorum.
tuvaletin dolu olduğunu görmek, hemde baba tarafından. gazeteyi falan almıştır yanına, çık dersin vurursun kapıya ancak nafile...
en çok koyansa gazeteyi benden önce okuması. ulam her gün ben alıyorum, bırakın da bi' matbaa kokusunu içime çekeyim.
yook, neredeee.
kızın içine prezervatifsiz boşaldığım an.
baba olmaya hazır değilim :(
çocuğunuzun kucağınızda hasta iken gözlerinize bakıp baba diyerek ağladığı an.
öncelikle ne zaman başladığını sorgulamak gerekir.

bildiğim kadarıyla başlayamayan bir şeyin bitmesi de mümkün değildir.
2 yıllık üniversite bitince dgs ile hiç bir üniversite tutturamamak işte her şey orada biter. önce askerlik, sonra en fazla 1400 tl maaşla iş ve ailede evlen diye tutturmaya başlıyacak.
kalkmazsa.
Terkedildigi andir. Ozellikle yillarini verdiyse, ve de gec kalmis olsa bile, onun icin gercekten cabalayip, kendi karaktwrine dahi ihanet ettiyse. O an, terkedildigi an. Hersey biter, hayaller, yasama sevinci, umut.
dün akşamdı, sonuna kadar yanında olduğunu düşündüğünüz kimselerin aslında hiç yanınızda olmadığını görünce her şeyin bittiğini anlamak gerçekten çık acı.
babam veya annemin bir şey için üzülüp kendilerini suçlamalarını görmek.
mesela durdurun dünayayı gibi.
Şu an. Sevgilim gitti,ailem gitti,arkadaslarım gitti,okul gitti ,iş gitti,ölsem ya ben.ne beklıyorum hâlâ.
Büyük emeklerle yazdıkları kitabın hiç satmaması olabilir.