bugün

hepinize + oy vereceğim ayrıca başa gelirsem herkese kutlamada beleş pide+ayran+salata ayrıca azgınlık oranını göz önünde bulundurursak rusyadan 15.000 dişi ithal edicem.
bütün vaatlerimin yalan olduğunu ve tüm siyasetçilerin götünün başının oynadığını, asgari ücretin 650 tl olduğu bir ülkede nasıl geçinileceğini ve bu amk vekillerinin neden 10bin tl civarı maaş aldığını sorarım. yeterli sanırım.
yazarların başbakan olduğunda gerçekleştirecekleri ilk faaliyetlerdir.
Apoyu asmak kuzey ıraga 2000 adet bordo bereliyi gönderip iki çakalı yok etmek.
kızları etkilemek için yapılan saçma davranışları tribüne oynayanları müebbetle cezalandırılmasını teklif etmek.
ekşi'yi adıma yapacağım.

(bkz: hahah kandırdım)
tüm devletlere ülkemizin adının '' turkey '' değil '' türkiye '' olduğunu kabul ettirmek.
mehmet metiner'i cagirir bi guzel doverim. kil oluyorum bu adamin laig demoggrratig demesine.
şeriat getirmek .
herşeyden önce toplumun vicdanını rahatlatmaya çalışırım.
balkon konuşmasını mutfak balkonundan yapacağım.
tüm sözlük yazarlarına maaş bağlamak.
sözlük yazarlarını memur statüsüne sokmak ve onlara özel kanun çıkarmak.
yazın da portakal yetiştirilmesini sağlamanın ve her sokağa bir sokak müzisyeni koymanın yanında, yaya yollarını şeritlere bölüp; ağır vasıta şeridi (yaşlılar ve çocuklar için), kokoş-kokona şeridi (topuklu ayakkabı giyip de yürümeyi beceremeyenler için), içleri geçmişler şeridi (yürümekten aciz zombi türevleri için) ve bekleme yapmadan yürüme şeridi (tam gaz ilericiler için) isimlerini vereceğimdir. hatta yaşlı ve çocuklara sokağa çıkma yasağını çıkarmayı da gündemime alabilirim büyük ihtimalle.
tüm ibadethaneleri kaldırırım. ibadet etmek isteyen varsa kendi evinde etsin bir yerlerde buluşup şov yapmasınlar. dini kurumları kapatırım oraya gidecek paraları eğitim ve toplumsal yarar uğruna harcarım.
çocuk sayısını 2 ye sabitlerdim.
Ülke o kadar çok dağılmıs ki. Bi yerini toplasan öbür taraf patlak veriyor. Ama net cevap vermek gerekirse şu teröristlerin amina kordum kimse kimsenin kınalı kuzusunu şehit edemez. ASKERE POLiSE KALKAN ELLER KIRILSIN.
içerdeki askerleri, öğrencileri, gazetecileri serbest bırakır, tüm insan hakları ihlallerine karşı dururdum.

birde üzeri kapatılan onlarca faili meçhul suikast ve dolandırıcılık davasını tekrar açardım.

(bkz: deniz feneri)
(bkz: uğur mumcu suikasti)
geri verirdim. istemiyorum arkadaş.
ilk isim hemen torpilleri kontrol altina almak olur. Yapana acimam hemen infaz. Sonra da şu siktiğimin vergilerini azaltırım. Turkcell gibi tüm vergileri vatandaşa yükleyen ibneleri infaz ederim. Kapitalizm tamamen engellenmez ama ağzına tükürüm ortalığın.
angaryadan ibaret olan bürokratik ne kadar iş varsa hepsini kaldırmak ve bulunduğu makama layık olmayan ne kadar asalak varsa hepsini layık oldukları yerlere iade etmek şeklinde cevaplanabilecek sorudur. bunlar yapılınca çoğu sorun kendi kendine çözülecektir zaten.
hic bir sey yapmazdim bu halini seviyorum teroru de tek basima bitiremeyecegime gore hic ugrasmaya gerek yok.
batı sevdasına doğuyu unutmaktansa oraya bir güzel geliştirip onlarında insan olduğunu unutmaktan vazgeçerdim.
asgari ücrete ve emekli aylığına zam. sonra aynen geri iade.
hortumlardım.