bugün

az önce edinilen ve kulaktan dolma bilgidir ancak kuvvetle muhtemeldir. sözlüğe alınan yeni 11. nesil yazarların sayısının artması fakat reklam gelirlerinin aynı yerde saymasından mütevellit gerçekleşmiş durumdur. bu saatten sonra artık yazarlık yapmamayı ciddi ciddi düşündürmüştür. bence yeni yazarlara maaş vermeseler daha iyi olacak. zaten çoğu bilmiyor maaş alındığını. bilen 1-2 tanesi ise banka hesap numaralarını mail olarak yollamamış.
Ben zaten 2 aydır alamıyorum. Sigorta primini yatıyorlar sadece. Ciddi ciddi ekşi ye geçmeyi düşünüyorum. ismail bey haberiniz olsun.
hasiktir. bunlar maaşla yazarken biz bedavaya mı çalışıyoruz lan burda. grev yapalım bence. yedirmeyelim hakkımızı ben bi iki kişiden daha duydum bunu demek ki gerçekmiş.
sorun yaşayanları anlayamadığım olay. 11. nesil olmama rağmen maaşımı standart tarife üzerinden alıyorum.
bir 11. nesil olarak çatır çatır maaşlarımı aldığım için çok da sikimde olmayan bildiri. yol + yemek + akbil de cabası.
Böyle giderse yazarlığı bıraktırıp mühendisliğe geri döndürecektir beni. Açız sözlük aç, böyle giderse Iphone 6 ile entry girmek nasip olmayacak bize.
bir çok yazarda olmayan kesintidir. nerden mi biliyorum? öhm ehm...
(bkz: zall), (bkz: pembe tolga) ve şahsımın katıldığı son toplantıda alınan kritik sözlük kararlarından biridir.
Buna bir çare bulunmasını düşünüyordum. Ayda 2000 liraya yazarlık yapıyoruz. oh ne ala memleket.
troll maaşlarını eklemeyeceğinden trollerin sesinin çıkmadığı kesinti.
gelir vergisi dilimine girildiği için normal olan kesinti. kasım ve aralıkta dahada düşecek maaşlar. brüt maaşın sıkıntısı işte nabarsın.
vay yazarlar maaş mı alıyormuş, ooo maaş alırım bir dal...
oha lan yazarlar maaş mı alıyor sorusunu akıllara getirir.
Troll maaşlarından çok kesilendir. Ahh zall ahh karın tokluğuna çalışıyoruz ayıp be !
Tsk'nın suriye'ye girmesi bahanesi ile yapılan kesinti. Neymis efem, savaş ortamiymis. Bir de bunu gelismelerden duyurmak cok acı. Paraya doymuyorsun zall. Evet.
10 dönüm suriye toprağının alınmasıyla yazarlardan alınan küçük kesinticik.
ben bordroya baktım ama farketmedim.
isin garibi buna kimsenin ses cikartmamasi. Faşizme karşı omuz omuza. Devrim sehitleri felan filan. Evet.
Bütün planlarımı alt üst etmiştir.
Çocuklarımı aç bırakacaktır. Bu maaşla nasıl geçinelim ?
Erkek yazarlara yapılmış olup, hanim yazarlara prim olarak eklenmiştir.

Ee napalım sizin ondan bundan prim yapmaya çalışıyorlar yaftaniza sozlugumuzun patronu duyarsız kalmadı ve "alın size prim" dedi. Parasıyla dövdü.
biz devletten dahamı zenginiz diye yapılan kesintidir.
ayrıca (bkz: zorunlu bireysel emeklilik kesintisi)
0 -100 = -100 bir dakika zarardayız.
Aralıkta kazandığımla ocaktaki arasında neredeyse yarı yarıya fark var.