bugün

sözlükteki ağır gereksiz flörtleşme tekniklerinden birini hızlandırmanız için yararlı olabilecek bir konu. bunu soran şapşiğe hemen entrymizi refere ediyoruz.
mechanıc adlı film de jason statham'ın canlandırdığı karakterin adı.
ortaokuldaki matematik hocamızın adı seraptı. onu çok sevdiğim için herkes bana serapcı derdi. o nick geldi buraya.
Bursa görükledeki mo santral in wi fi şifresi.
Katy perry'nin dark horse şarkısında ‘meyk mi yor afrodayydii' demesinin uzun bir süre ağzıma dolanmasıyla ortaya çıkan nick.
Eski mısırda tek tanrıya inanan firavun. Daha sonra adı akenotan olarak değişmiştir.
yazılımı tavlamaya çalıştığın oyun adı.
bilmeyenler için (bkz: merve yi tavla)
Buraya kayıt olurken arkadaşım entel dantel işlerle uğraşma git inciye azıcık gül demesinden dolayı bir anda gelen ilham.
lady gaga'nın yayınlanmamış şarkısı :(
Anlami yavuz batur demek.
Mutluluklarımın da üzüntülerimin de yaşanmasına vesile olan yağmur a aşkımdandır. Yağmur altında gelir ilhamım, yağmur altında gider anlık duygularım. Ne zaman ihtiyacım olsa kendimi dinlemeye güzel yağan bir yağmur altında kalırım. Bazen benimdir o yağmurun sebebi. Bazense yağmurdur hüznümün sebebi. Yağmur varsa ben varım, yağmur varsa hüzün var, yağmur varsa tebessüm var, müzik var, huzur var... Velhasıl kelam severim yağmuru. Bir de şöyle ufak bir olay vardır: üye olurken buraya yağmur yağmaya başlamıştı e tabi ben de dışarıdaydım dedim madem yağmur altında giriyorum o zaman nickim yagmur altinda olsun..

Tabi bundan size ne? O apayrı bir mesele...
Noxçi, çeçen halkının kendine verdiği isim.
Çerkeslerin kendine aslında adıge demesi gibi. Ruslar (ve akabinde tüm dünya) çeçen der ama onların asıl adları noxçi'dir, kendilerini böyle adlandırırlar.
parfum ve guzellik seyleri markasi.
lady deathstrike ve lady shiva gibi karakterlerden esinlendim.
dedim ki ben de neden kendi markami yaratmiyorum.
ama fazla ozgun olmadi. kabul ediyorum.
kan kokusu alıyorum: orkid.
thewalkingdead: yürüyen ölü
memduh adında bir kedi.
hayat kadınının doğurduğu çocuk.
çok yoğunum.
her türlü uyar, sıkıntı yok. bir kezban bir mahmut klasiği.
tamamen kisiligimi, karakterimi, mizacimi yansitan bana ozgun bir nick.
marjinal tosbaga: çok şey anlatıyor. anlatsam anlamazsınız.

not: siktir edin.
yaşanılabilir olma ihtimali en yüksek dış gezegen.
yalnizlarin efendisi: anlayamazsınız. *
yeterince açık ve net.
melankoli kelimesinin ilk ünlü olduğu dönemlerdi yıl 2000 falan işte, ben de koyayım derken sonuna koymuşum bilemedim.