Yine yabgunuzun uzun araştırmaları , istatistikleri, hoplatmaları ve kanatmaları sonucu gerçekliği ispatlanan bir önerme.

Fazla derin anlatmaya gerek yok. Engellemek, trip atmak, görmek istememek , yok saymak genelde kadınsal davranışlardır. Maalesef sözlük yönetimi , kadın yazarlar arasında fazla gerginlik çıkmasın diye lütfedip böyle bir buton koymuş. Tekrar ediyorum "kadınlar kullansın" diye. Amaçları sözlük çingene mahallesine dönmesin diyeydi. Merak edenler zall'a sorabilirler. Zamanında sözlükler yapılırken, başka platformlarda bunu böyle düşünmüştük. Kod yazarken yani.

Ama görüyorum ki, içinde vurdurma meyli olan erkekler de ,utanmadan sıkılmadan bu butonu kullanıyor. Sorsan , ben şu yazara tahammül edemiyorum , salak işte , gerizekalı falan der. Tam da zurnanın zırt dediği yer burası. Bu cümleleri genelde kullananlar kimler ? Kadınlar ...bir erkek böyle hissetmez. Ya gıcık olduğu adama savaş açar, yener, yenilir sonuç çok önemli değil. Hiç bir şey yapmasa görmezden gelir, ilgilenmez. Kadınlar ise gıcık olduğu insana takar, irdeler araştırır, acaba ne demek istemiş der , dayanamaz sonra engeli basar. Gerçek hayatta da bu böyledir. Bir daha o kadına ulaşamazsın. Ama asla gerçek bir erkek engellemez.

Dediğim gibi, herhangi bir yazarı donuzlayan erkek hormonlarıni kontrol ettirsin. Kadın çıkmaz ise gelsin beni siksin.
güncel Önemli Başlıklar