bugün

Daha beteri için (bkz: yaz okulu).
beyni olmayan insanlarla hiç çekilmeyen stajdır. hele ki yaz sıcağında...
bıktırandır, usandırandır.
sabah erken kalkmaktır.
gece sözlükte takılamamaktır.
gece 03:00 da ateşlenen sigarayı yakamamaktır.
sevdiceğinden ayrı kalmaktır.
sıcakta hiç çekilmezdir.
allahın belasıdır.
bazı bölümlerde mezuniyete kadar en az 2 adet yapılması gerekendir. baştan savma, sadece yapmış olmak için yapılanına naylon staj denir.
eğer stajı iyi birde yerde gerçekten meslek öğrenmek için yaparsanız, bir de kendinizi kabul ettirip bazı bağlantılar kurarsanız, okuldan bittikten sonra işiniz hazır demektir.
sabahtan akşama kadar oturduğum, kimsenin beni siklemediği, bi sike yaramayacak stajdır. allahtan klimalı ve yemekleri güzel. hee bi de ofiste güzel 30 yaş üstü kadınlar var. *
amacı mesleki pratik edinmek, işi mutfağında görüp tecrübelerden faydalanmak olması gereken ancak tabii ki öyle olmayıp sabahtan akşama boş boş oturulup, cep telefonu ya da bilgisayar başında vakit geçirilip, ay bu salaklar bi halt bilmiyo yea! diye serzenişte bulunulup, fıldır fıldır gözlerle flört aranan yerdir. üniversitede koca bir sene yetmez bide milletin eşiyle sözlüsüyle takılınır.
daha beteri için yaz kampı
Şu an yaptığım şeydir..
Saçma sapan şeydir
Diyelimki bilişim teknolojisi okuyorsunuz
Taaak direk fotokopi makinasına verirler...
ilk başlarda büyük hevesle başladığım, "işi gücü öğreniyoruz bak projeler böyle giriliyomuş sisteme" diye konuştuğum ama iki gündür bomboş oturduğum stajdır.
sigortanı yapıp asgari ücret maaşını veren coca cola gibi bir şirket bulursan candır o staj.
Cv yi kabartmak için yapilan eylem. Millet tatiline gider oralardan telefon açarlar kanka şu an bodrumdayım hava, deniz kum üçlüsü süper sende olmalıydın falan filan diyerek moralinizi birkez daha bozan sıçımtırak olaydır kankalarınız 3 lü yaparken sizin yazın bu sıcağında yapabileceğiniz tek üçlü takım,kravat ve sakal tıraşıdır. 4 yıllık okul dönemi boyunca yapılan yaz stajları mezuniyet sonrasında staj yaptığınız yerlerde çalışmanızı sağlayabiliyor ama değer mi diye sorarsanız değmez kardeşim onca vizenin , finalin sıkıntı stresini üstünüzden atamamışken staj yapmak tam bir ölüm. Ayrıca yaz stajı bi yaz aşkı hiç değil.
bu yaz benim de donanım stajımla dahil olacağım staj türüdür.
Bu yaz Bende Otomasyon alanında staj yapıcam * Yarın Yer bakmaya gidiyorum. Yazın nasıl geçeceğini yazdıklarınızıdan anladım ve şuan nefret etmeye başladım.
Genellikle zorunlu olduğu için yapılan, yüksek ihtimalle de geçici arkadaşlar edindiğiniz ufak bir zaman dilimidir. (bkz: zorunlu yaz stajı)
2 gün okul 3 gün staja tercih edeceğim stajdır.
Kağıt üstünde yapılabilir olay.
Hayatımızı zindana çeviren staj türü.
20 iş günü yapmak zorunda olduğum stajdır.