bugün

Uyudugumda 2,41 litre terlemek.
deri mont ve çizmeler giyememek çok yazık oluyor. kış daha güzel sanki...
erkekler adına söylüyorum şık giyinememek olabilir..yazın yapacağınız kombinler fiziğiniz iyi olsa bile oldukca basit,topu topu 3 4 seçenek var..kışın olay çok daha çeşitleniyo..başka genel olarak yazın gevşekliğini sevmiyorum..özellikle gündüz saatleri işkence resmen..deniz ve akşamları yapılan balkon sefası dışında pek bi numarası yok gibi..
havanın çok sıcak olması ve çesit ceşit sinek ve böceğin çıkmasıdır.
Yapis yapis terlemek, sigara icerken zevk alamamak, sivrisinek, kat kat yag baglamis vucutlari elbiseler icinde gormek
her yerin terlemiş insan dolu olması, sokak başı tanıdıkla karşılaşmak, içtiğin sigaradan zevk alamamak.
gibi şeyler.
koca bir yaz boyunca sadece bir elin 5 parmağı kadar tatil yaptığım içindir. bütün yazı tatil yaparak geçirsem bende bayılırdım.
çoraptan da parmak arası terlikten de vazgeçemeyip ikisini birlikte giymek zorunda kalmak. işte benim stilim.
Denize gidememe
Motor sürememe
izin yapamama
Heryerde sevgili görme
Bunlardan bir kaçı..
- aşırı sıcak ki bence gereksiz; sadece ilkbahar ve sonbahar bana yeterdi, öyle bir yer bulsam giderdim.
- çalışmaya devam etme durumu. (freelance - sanılanın aksine rahat değildir, her an çalışırsınız)
- yalnızlık. (hoşuma giden biri vardı, o da yakın davranıyordu ama sordum kabul etmedi)
- tüm bunların yazlık sayılabilecek bir yerde oluyor olması (çınarcık)
ben seviyorum.
Adanalı olmak.
Benim için 2 sebep vardır. 1 sivrisinekler 2 fazlasıyla nem.
Hastalıkların ortaya çıkmasıdır.
yapış yapış terlemek. üstüne hasta olmak.
Manav dükkanını anımsatan yaz dizileri.
şu anda su oldum aktım gittim.

fazla gelen antalya sıcağı olması.
sıcak lan sıcak nasıl seveyim.
(bkz: ter)
Koltukaltında beliren yarım daire şeklindeki desen çalışması.
işe giderken toplu taşıma kullanan biri olarak kış yada yaz olması fark etmeden istiflenmiş şekilde gidiyoruz ama yazın bir de o işe giren ter kokusu yok mu burnunuz olmasın istersiniz işte ter kokusundan öte yapış yapışız terli ciltler birbirine deyince yapışıyor arkadaş dikkat edin .
Adana da yaşamak.
Ne kadar hazırlanırsan hazırlan dışarı çıktğın an sıcaktan tinerciye dönmek.
sene içinde verilemeyen fizik-1 için yaz okuluna gitmek.

işkence lan bildiğin çin işkencesi bu sıcaklarda fizik çözmek zorunda olmak. birde geçemezsem iyice ağlama moduna girebilirim hayırlısı bakalım.
Sürekli terliyorsun ee haliyle terlediğin için sürekli duş alman lazım. Metrolara gelelim yazın iyi hoş klima var fakat dolu olduğu zaman tam bir felaket. (Otobüsleri demiyorum bile) Başımızın belası sivrisinekler bazen abartıp yüzünüzü bile ısırıyor bu yaratıklar. Onun kaşıntısı var, çekilmez görüntüsü var. Sosyal medyada takılıyorsanız özellikle instagramınız varsa tatile giden arkadaşlarınızın fotoğraflarını görüp hele tatile gidemediğiniz için imreniyorsunuz haliyle. Bunun birde güneş yanığı var tedbir almayıp güneşe çıkarsanız akşam eve geldiğinizde o kızarıklarların ağrısını da çekeceğiniz bir güzel.