bugün

(bkz: her şey vatan için)
1. teröristler ben pkk'lıyım der, apo'nun emri ile geldim derler ve kahraman gibi serbest bırakılır.
2. askerler yıllarca bu ülke için, ordu için emek verir, pkk denen alçaklar ile çatışır, onlarca madalya alır ama evleri terörist gibi basılır, tutuklanır.

peki sonra ne olur.

1. teröristler kahraman gibi karşılanırken akp'liler, bdp'liler buna ses etmezler, alkış tutarlar, açılım derler, göbek atarlar.
2. askerler yaka paça terörist gibi göz altına alınırken yine bu akp'liler, bdp'liler darbe derler, demokrasi derler, her asker tutuklanınca orgazm olurlar.

şu sözü hatırlatmakta fayda var;
(bkz: bu operasyonlara imza atanlardan hesap soracağız)
yaz kızım tahliyesini

Her şey vatan için!

Ayaklarına giderler...

- Kimsiniz?

- PKKlıyım.

- Örgütten ayrılıp geldiniz demek ki...

- Hayır, ayrılmadım.

- Pişmansınız yani...

- Yo-oo, değilim.

- Yaz kızım, tahliyesine...

*

Ayaklarına getirirler...

- Kimsiniz?

- Kuvvet komutanıyım.

- Örgüt kurmuşsunuz...

- Saçmalamayın.

- Yaz kızım, tutuklanmasına...

*

Ya da şöyle anlatalım.

*

ibrahim Fırtına, pilot, orgeneral, Harp Akademileri Komutanı, Hava Kuvvetleri Komutanı, üstün hizmet madalyası, şeref madalyası sahibi, millete 45 sene hizmet etti, evi basıldı.

*

Özden Örnek, kaptan, oramiral, Donanma Komutanı, Deniz Kuvvetleri Komutanı, üstün hizmet madalyası, şeref madalyası sahibi, devlete 45 sene hizmet etti, evi basıldı.

*

Çetin Doğan, topçu, orgeneral, Jandarma Asayiş, Ege Ordu, 1inci Ordu Komutanı, üstün hizmet madalyası, üstün cesaret madalyası sahibi, ömrünün 43 senesini verdi, evi basıldı.

*

Ergin Saygun, topçu, orgeneral, Genelkurmay 2nci Başkanı, 1inci Ordu Komutanı, üstün hizmet madalyası, Kıbrıs liyakat madalyası sahibi, 42 senelik onurlu hizmet geçmişi var, evi basıldı.

*

Engin Alan, komando, korgeneral, Öcalanın Şemdin Sakık ın yakalanması sırasında Özel Kuvvetler Komutanı, madalya koleksiyonu var, efsane, hayatını ortaya koydu, evi basıldı.

*

PKKlılar serbest...
Öbürleri nerede?
Emniyet Müdürlüğü&nde.
Peki, Emniyet Müdürlüğü nerede?
Vatan Caddesinde.

*

E boşuna demiyorlar...
Her şey vatan için!
yılmaz özdil
http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=249&gid=61