bugün

ahmet hamdi tanpınar'ın modernist bir öyküsü.
hergün gece 11 de ntv de yayınlanan burcu esmersoy ve yekta kopan'ın sunduğu, çok kaliteli bir program.
yaz günlerinde elle tutulur hiç bir programın olmaması sonucunda tercih edilen kalite ntv programı.

canlı yayın bahçeşehir üniversitesi terasında yapılıyor.
ntv'de yeniden başlayacak ve sadece burcu esmersoy'un sunacağı program.
yaz aylarının en güzel zaman dilimidir; gece.
burcu esmersoy'un ntv deki yaz boyunca devam edecek, yeni programı. ilk programın konuğu emre altuğ'dur.
burcu esmersoy yalnız kalınca sunucu olarak zayıf kalmıştır. şimdi, yeni yeni anlıyorum ki yekta kopan götürüyormuş programı.
sevdiğim bir konuk olmadıkça izlemem gibi.
an itibariyle model program konuğu.
an itibari ile bay j ve gevezenin konuk olduğu tv programı.
erhan güleryüzü bir an için rambo zannetmeme sebep olmuş programdır. bu adamın garip bir tarzı var. müzik tarzından bahsediyorum güneş gözlükleri beni ilgilendirmiyor. zaten adam merakından değil spotlar gözüne zarar verdiğinden takıyormuş. ayna'nın müzik türü rock gibi değil, pop gibi değil, türkü gibi sözleri var ama ritmi türkü değil, şarkılarının içerisinde çok arabesk laflar var, arabesk değil. anlamadım.
Yaz boyu ekranlarda olan doktorlar. Ve bulara ek olarak sevilen dizilerin bitmesi.
(bkz: hotel california)

iyidir. hoştur.
deli gibi özlediğim gecedir. püfür püfür ağaç ve o yolun ıssız ama içinizde sabaha kadar oturma isteği uyandıran havasını.
mehtaplı bir istanbul gecesini hatırlatan tamlama.