bugün

kemal kılıçdaroğlu'nun burcudur.. burçları bilmem lakin bir sağcının uzak durması gereken burçtur. harry potter nasıl slytherin'e değil de gryffindor'a girmek istediği için seçmen şapkaya dua ettiyse akp'liler de öyle yapmalıdır.
21. yüzyılda burçlara inanan kaldı mı yahu. ulan cahil dememek için zor duruyorum birde burçları açıklayanlar kendisine bilim adamı diyor koskoca gezegenlerin hareketleriyle bizim göt kadar vücutlarımız arasında nasıl bir ilişki olabilir.
Aşırı iyimser bir hali olan, her yanlışı acımadan eleştiren kişileri gördüğünüzde yay burcuna mensup olduğunu anlayabilirsiniz.

Yay burcu insanları hedef seçtikleri insan ile çok hızlı iletişim kurar ve tanışırlar. Bu, özellikle karşı cinsle iletişiminde belli olur. 3 gün boyunca durmadan konuşursunuz ve hayatınızda hiç kimseden bu kadar ilgi görmemiş olduğunuzu düşünürsünüz. Hep o sizi arayıp soruyordur. Fakat bunun sürekli olması imkansızdır tabiki. Bir süre sonra bu konuşmalar sizi tamamen açacak ve öğrenilecek bir şeyiniz kalmadığında da sizden sıkılacaktır. Bu yüzden yay burcu birinin size yaklaşmasını ilişki beklentisi olarak algılamayın.

Çabuk sıkıldıkları ve konuşma ihtiyaçları olduğu için geniş çevreler edinme eğiliminde olurlar. Kimseye güvenmez ve yanlış buldukları insanlarla dalga geçmeyi çok severler.

Konuşma ile etki oluşturmaya çalışmazlar. Kimseyi de eğlendirmek ve mutlu etmek gibi bir çabası da olmaz. O anlatır ve siz de güler eğlenirsiniz. iletişimleri, posta dağıtan ptt memuru gibidir; mesajda ne yazdığını ve ne etki oluşturacağını bilmez. Sadece bir mektup götürüp götürmediğini bilir, mesajı bıraktıktan sonra isteyen istediğini alır.

Böyle popüler olurlar, çok konuşurlar desek de bazı bireyleri sessiz ve kendini belli etmeyen bir yapıya sahip oluyorlar. Bu kişiler de istedikleri konularda konuşmak için yeterli olmadıklarını düşündükleri için henüz gözlem aşamasındalar diye düşünüyorum.
yay burçları burçlara inanmaz, hepimiz ateistiz *
Bayanları fazla kibirli ve egoludur.
şıpsevdidir. kendimden biliyorum.
benim burcum. vefa duygusundan yoksun olduğumuz söyleniyor. sanırım doğru. bunun için de pek bir şey yapmadığımız için sürekli insan kaybediyoruz.
Aslan burcu oldugumdan midir nedir bulundugum her yerde bu burctan birileriyle tanisiyorum kiz, erkek. Yay burcu kizlari asiri manyak oluyor yani baya baya manyak(eglenceli anlaminda). Erkekleri ise bir gun size gelip hoslaniyorum, seviyorum der sonra istedigi gibi olmayinca baska kizlara isik hiziyla yonelir. Maymun istahli olduklarini dusunuyorum. Hatta maymun istahliligin ilahi.
canlarını dahi sıksanız şehir değiştirin. öyle bir burç.
ama oraya da erişirlerse burnunuzdan fitil fitil getiriyorlar.
Bizim mahalledeki jimnastikçi burcunun lakabı.

Geçen yine espri yapıyorum.
hayat dolu, aktif, dinamik, eğlenceli insanların, bi de zeki müren in burcu.
Doğrucu,özgürlükçü,hassas,dost canlısı.
Kendi yaşadıklarım ve tecrübelerim üzerinden söylüyorum. Yay burcu bir kız arkadaşım vardı. Kendisi bir yapınca sıkıntı yok ama ben bir şey yapmak istediğimde olmaz sen yapamazsın falan.

Hatta bir seferinde biz arkadaşlarla denize gitcez dedi. Bu arkadaşların arasında erkek olacak mı diye sordum. Olcak dedi bir de şirin gözükmek içik imoji falan koyuyor mesajın sonuna. Aynı şeyi ben söylemiş olsam en az 1 hafta kavga sebebiydi. Yay burcu kızlarının geneli nasıldır bilmem ama benim ilk tanıdığım yay burcu buydu.

Sonra aldattı zaten beni. O yüzden yay burcu kadınlarına güvenmekte zorlanırım.
Yine birilerinin kalbi kırılmış.
Mantikli, sıkılgan, isine karisilmasini sevmeyen. Kolay seven ve ne yazik ki kolay vazgecen benim burcumdur.
Bu burcun kadinlariyla hayatimda anlaşamadim anlaşamiycam da.

Gebersinler.
yay burcundan iki arkadaşım var. ikisini de severim. Kedi gibi munis canlılar. *
Var mı benimle burçdaş olan?

Çok yapışkan oluyormusuz öyle diyola.
dahil olduğum grup. patavatsız, çabuk bıkan, gezmeyi eğlenmeyi seven, entelektüel bilgi sahibi, yerine göre konuşkan, umursamaz, iyimser, hayalperest, özgürlüğüne düşkün burçmuş. çok bir faydasını veya zararını gördüğümü söyleyemem. sorana söylüyoruz o kadar.
birazını tutturmuş ama namussuzlar.
Yay kadınından korkarım aga.
Mensubu olduğum burçtur.
Yay kızı deli doludur, renk katar, sarı saçlıdır kırmızı gözlük takar.
Ozhurlugune duskun, asiri kiskanc olmayan, kisitlamaya gelemeyen, neseli, olaylarin pozitif yonunden bakan burclarin en iyisidir.
Değişken yükselen burcum.
(bkz: yükselmek)
Bi sitede yay bi sitede akrep çıkıyor meret. Burdan nuray sayarı'ya sesleniyorum; Nereye yoracaklar?
Öhöm.
Neyse bir dönem akrep bir dönem yay gibi davranıyorum. Asıl burcum silik galiba hehe.
Yönetici gezegen çekmiyo herhal.
Gelelim belli başlı yay insanı özelliklerine.
Esas burcum olan koç ile arası mükemmeldir. Özgürlüğüne düşkün, dost canlısı, çabuk sıkılan, yüzeysel, değişim dönüşüm döngüsünde basit harmonik hareket halinde, yenilikçi, iyimser ve gamsızdır.

Dünyanın en tasasız insanı olabilme potansiyeline sahip olması çevresi için sinir bozucu olabilir ve fakat eğlenceli tiplerdir.
Çok takılmadıklarından akrebin aksine uzun ömürlü olurlar.
Yine akrebin tersine asla kıskanç değildir. Sevgili konusu ayrı; beşeri ilişkilerinde kıskançlık duygusunu anlamlandıramazlar.
Sinsiliği de yoktur neyse çat çat söyler.

iyisi mi ben koç koç dolanayım. Akrep sıkıntı, kişilik bölünmesi oluşuyor. Neticede iki zıt karakter.
Canım yay.
Özgürlüğüne en düşkün,en düşünceli ve eğlenceli burçtur.