bugün

aşk acısı çeker fakat kolay atlatır. genel olarak bilinenin aksine duygusaldır ancak belli etmez. hadi eyw.
Her boku içinde yaşar o yüzden insanlara gamsız gelebilir fakat içinde fırtınalar kopar.
isim pek hoş değil ya. gay burcu gibi, 1 harf var arada sonuçta.

bence bir erkek gay burcu olmakla övünmemeli, bilakis utanmalı ve mümkün mertebe gizlemeli.
diğer 11 burcun erkeksileri tarafından kıskanılan dayanılmaz erkek.
Kendisine bile yar olmadı.
Allah onların belasını versin. Sike sürülecek akıl yok onlarda.
tanıdıklarım içinde birçoğunun sinsi tipler olması buna mukabil arkadaşını satma satışa getirme gibi kişilik bozukluğu sözlerinde durmaması gay olmaya en yakın burç olmasıyla bilinen erkeklerdir.
Özgür ruh...ele avuca sığmaz...kafalamak ve hatta kafeslemek zordur...fazla kasarsanız çeker gider, arkasına bakmaz...ama severse, dibine kadar sever...
Özgüven sorunları mı? Hahah

Yay burcu erkeğine laf ederken önce bi besmele çekin.
zamanında annesi ve babasının ne zaman sevişeceğini belirleyemediği için piç bir karakter olmaya mahkum edilmiş cengaverlerdir efenim. bir terazi burcu erkeği olarak acılarını paylaşıyorum. keşke annemle babam ocak ayında sevişmeselerdi, o soğuk ocak aylarında bu şekilde anlamsızca ısınma ihtiyacını duymasalardı ama libido işte naparsın....
1000 küsür entry'i görünce biz neymişiz be dedirten başlık. abarttığınız kadar değiliz, önce ikizlerden başlayın.
Gergin oluyoruz.
eğlenilecek erkek burcu.

aile babası olabilecek bir kişi tanıdım okulda, o da yay burcu gibi değildi.
en çok duyduğu sözler " çok rahatsın , biraz sorumluluk al, hiç mi umursamiyorsun" olması muhtemeldir. bu sorulara evet diye cevap verip kestirip atar.
ORospu çocuğuyuz.
Benim içinde bulunduğum burç. Üzmek ne kelime, hayat ve ego sikiyorum.
sevgili mevgili ayağına hakkınız olmayan şeyler yaptırmaya kalkmayın. değil sevgilisi anası, babası kendisi için bile hakkı olmayan bişeyi yapmaz.

bir de onunla erkek gibi rekabet etmeyin. kadın gibi davranın dünyayı ayaklarınızın altına sersin.
bir de dünyayı ayaklarınızın altına serecek diye gevşek gevşek konuşmayın. mantıklı olun, dik olun ama kadın olun.
Bi hatun tanışma safhasında bana hangi burçsun diye sormuştu. Yay burcuyum deyince ağzına gelen herşeyi söylemeye başladı. Eski sevgilisi yaymış. Absürd derecede alttan aldım ve sevgili olduk. Sonra benden önceki yayın yarım bıraktıklarını tamamlayıp yol verdim. S.kmisim burcunu. insanları burçla mı yargılıyorsun?
var ya dürüstlük ve adalete saygımız olmasa dünya haremimiz olur. o derece etkiliyizdir.
Koç, aslan ve ikizler kadını ile iyi anlaşırlar. Nerede arıza bir tip varsa yay burcu çeker bunları. Çünkü yay tüm arızaların merkezidir zaten. Koç burcunun öğrenme iştahına, aslan burcunun 'her şey benden sorulur' efelenmelerine ve ikizlerin kararsızlığına en iyi gelen burç yaydır. Evliliğe soğuk, özgürlüğe sıcaktır. Maceraya giriş biletidir.
Güvenilmez adam satan insan tipidir, uzak durun.
bir yay burcu erkeği tanıyorum, o da dünyanın en tatlı, en sevilesi insanıdır, canımdır. diğerlerini bilemiyorum genelleme yapamayacağım.
Yengeç burcu kadınının uzak durması gereken erkektir. Aman aman pu pu aman aman.
Bugünlerde tozkoparan izleme ihtimali yüksek erkişi.
şeytan tüyü vardır kendilerinde.