bugün

geveze, neşeli, kendiyle barışık, herkese mavi boncuk dağıtacak kadar insancıl.
soğuktan götü donduğu için kalorifer peteğine sarılıp kaçak tütününden okkalı bir nefes çekip kendisi hakkında yazılanları ehehe ulan ne çapkın ne entelektüelmişim ehehe zegs zegs memintolari lömbürdetmeli vundebah nidaları eşliğinde okuyup diye sevinen iyi niyetli saf ve çocuk mu kalmış yoksa süzme mal mı olduğuna henüz karar verememiş kimselerdir.
Mütemadiyen şu kafada olan erkeklerdir; görsel
Araştırmacı erkektir, güvenilir, temiz kalpli ve adaletlidir. Gezmeyi keşfetmeyi sever. Kıymeti bilinmelidir ikizler burcu kadınıyla tencere kapak misali iyi anlaşır.
başıma bir iş gelmeyecekse benimdir. ayrıca oğlak burcu kadınını da çok fena etkiler. yaradılış olarak yay burcu erkeğine karşı gözüne perde inmiş resmen. true sotry.
Babamın bugün doğum günü.
Benim ise 14 aralık.
Evde yay burcu hakim.
ben de yay burcu kadınıyım. aynı kafa yapısında olduğumuzdan ötürü biliyorum; gezeyim, tozayım, o daldan bu dala atlayayım kafasındadır. evlenmek isteyenlerin pek bulaşmamasını öneriyorum.
üstteki bayan yazara inanmayın muhtemelen aslan burcu erkeğidir kısmetimizi kapatmaya çalışmaktadır.
tamam sorumsuz insanlar olabiliriz ama siz yinede bizimle evlenin hele ki güzelseniz muhakkak bizimle evlenin.
çoğu ruhsal dengesizlik yaşar, maymun iştahlıdır, kafasına göre yaşar. filozofların burcu olduğu da doğrudur. aldatmaz diye bir şey yok çünkü herkes aldatabilir bu burçlarla ilgili değil kişiseldir. yay burcu sadece saf bir burçtur, kolay kanar, kolay inanır ama kullanıldığını anlarsa (bkz: intikam soğuk yenen bir yemektir) meselesine dönebilir.
Aynısı diğer burçlarda da yazıyor.
Kavga anında çekilmez olan erkektir.

15-20 Dakka sonra konuyu bile unutup film falan izliyorum. Tele bi bakıyorum bi sürü mesaj gelmiş. Sonra bi yav he he, hobaaa yeniden kavga, yeni bi film ara dur.

Napalım sabaha kadar kavga mı edelim. Film bittikten sonra Bişi yokmuş gibi döneriz nasıl olsa.
acır da kavgada bile karşısındakini ezmez. yoksa öper atar lan.
Çok iyiler, ben gibi.
Sabırlıdır.
Gözünden düşene değil gönlünden düşene üzülür.
sol framede bu başlığı görünce neden suratım da bi gülümseme oluşuyor lan ?

mensubu olduğum burçtur ayrıca.
Koç kadınıyla uyumlu olan burç.
(bkz: çok zeki olmak ama bunun bi boka yaramaması)
o benim.
Bir yay burcu erkeği olarak yazılanların çoğuna katılıyorum. Sayenizde benim yazmama gerek kalmamış.
Güzel konuşurlar. ilgiyi üstlerine kolayca çekerler. Gülüşlerigüzeldir.
en asil duyguların erkeğidir.
Benimdir yine ne yaptı bu yay erkekleri size?
Çok içtiğimizi söylüyorlar. Bu kadeh onlara gelsin. Günaydınlar efendim *
görsel
sabah sabah ne ilginç insansınız amk.
Dünyada bulunan en garip adamların toplandığı burçtur. Karşısındakinin hem ağzına sıçar, hemde kendisini sevdirir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar