bugün

Hiçbir mantığı olmayan eylem. Sabah sabah daha gözümü yeni açmışım önce bi yüzümü yıkayayım değil mi? ayrıca hiç konforlu bir şey de değil. Madem böyle bir niyetin var hazırla güzel abim masaya. Oturalım karşılıklı yapalım kahvaltımızı, içelim çayımızı. yatakta iki büklüm, yumuşak zeminde sürekli sallanan bir tepside kahvaltı yapmak zorunda kalmak romantiklikse ben hiçbir şeyden anlamıyorum demek ki.
Günahtır. Kırıntı falan dökülüyor sonra orada oturuyorsun, yatıyorsun afedersin yeri geliyor osuruyorsun. Allah çarpar.
hizmetçiye getirtilmesi yavşaklıktır. fakat erkeğin kadına götürmesi romantizmdir bence. Kadınların böyle ufak sürprizleri hak ettiğini düşünüyorum aga.
aa oldu mu şimdi? hollywood ya da pembe dizi ne derse o. onlar romantik olmayı böyle tanımlıyorsa romantiklik budur. yani sürüden ayrılmayalım please.
Uyanıp işemeden, yüzü yıkamadan, gece burunda nasırlaşmış sümük kalıntısını arındırmadan yapılınması umulduğu için saçmalık olduğu reddedilemez bir hakikattir.
Ayrıca insan öyle rahat yemek de yiyemez. Madem yatağa bir şeyler götüreceksin kendini götür öperek uyandır daha romantik.
Ama dudaktan öpme gece sigara içtiyse nefesi kokuyor olabilir.
yaşamamış veya yaşatmamış insan zevkini bilemez. ufak sürprizler gün kurtarır.
absürdlüğün eyleme döküldüğü saçma sapan romantizm hebelesidir.

ki zaten yatakta fosur fosur uyumakta olan, saçları sarmaşık olmuş, gözleri çapaklanmış hatun kişinin de o an kahvaltıyla bir alakası olacağını zannetmiyorum. alakası varsa da bu kendisinin suçu değil, salak saçma romantik komedi yazan senaristlerin suçudur.
Gereksizdir.
Yüzlerini yıkamadan yiyorlar bide filmlerde.
Yatağa kahvaltı getiriyorsa yüzümü yıkamam gerek E bunun için ayağa kalktıysam bir kereden mutfakta gider yerim bi daha niye giriyim yatağa.
Mutfağa kursun sofrayı bi kereden.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar