bugün

oyna isimli şarkıya çekilmiştir.
https://www.youtube.com/w...O1MI&feature=youtu.be

ne güzel şirin tatlı bir kızdın sen mori. mori de kız demekmiş zaten bunu da sayende öğrenmiştim.
şimdi kötü yollara düşmüşsün die antwoord'a mı özenmişsin ne yapmışsın bilmiyorum ama bugün üzerini çiziyorum yasemin.

ha istersen, kurtar beni buralardan mahmut dersen gelir alırım seni pezevenklerin elinden. *

edit: mori hanım demekmiş bu arada.
hazır editlemişken editi: martı jonathan, oyna jonathan dediği kısımı ankaralı turgut yapsa burun kıvırırsınız yasemin mori yapınca özgür kadın oluyo. zaten şarkının son kısmını koy düğüne ne yaparsan yap oynamayan akrabalar bile kalkıp oynamaya başlar.

oyna canıtın
olmamıştır.
Yarısına gelmeden bu ne lan diyip kapattığım kliptir.
ezber bozan, ekrana kitleyen bir kliptir. Tam da venüs'ün kızı mori'nin özgünlüğünü yansıtmış. Keşke her sanatçı geçinen biraz senin gibi farklı olabilse. Çok değil biraz olsa bile yetineceğiz biz.
(bkz: Jessie jay domino)
bir klip.

led uygulamasında son nokta. ledli şapka.

ilginç fikir.
şarkıdan başka herşeye benziyor.
o may gad.

zaten rahatsız edici ses tonu, enstrüman yokluğunda daha bir ön plana çıkmış daha bir rahatsız edici olmuş, hareketleri kıyafetleri resmen korkunç.

zaten ironi adına ahlaksızlığın alasını yapmayı bir tek chuck abimize yakıştırıyorum, bu şarkı bu klip hiç olmamış yasemin. zaten sevmiyodum seni nedensiz, şimdi sağlam bir nedenim var. böyk.
Bu ne biçim şarkı dedirmiştir. Bu klib için yapılan masrafa yazık. Sokakta evsiz birilerini doyursanız daha iyiydi.
Adında meymenet yok ki.