bugün

Sadece Dilan çiçek deniz ve metin akdülger'in oynadığı iki kişilik bir film.

2020 yapımı 1bucuk saatlik netflix filmi. az önce seyrettim iyiydi boşlukta gider. özellikle tren odasındaki uzun seks sahnesi muhteşemdi, neyse daha fazla anlatmim, tavsiye edilir.
SANIRIM netflixin yaptığı ilk türk filmi. sansürsüz olması hoşuma gitti. küfürler filmi kesinlikle daha gerçekçi kılıyor bence. bir de son yazdığında bitirselerdi daha güzel olurdu sanki. netflix umarım böyle türk filmleri daha çok yapar. orijinal işler hoşuma gidiyor.

https://www.imdb.com/title/tt11988512/
Konuya bakılırsa ayvayı yedik. Bir dönem de gençler bunun tribine girip dolanacaklar piyasada.
Güzel film, şahsen beğendim. Uyarlama olsa da oyunculular iyiydi. O özenti havası tam anlamıyla yansıtılmış. Karakterler ve müzikler tam özenti.
yol filmi, trende geçiyor, aşk acılarının bir araya getirdiği iki insan, tesadüfler... tutar hocam bu film deyip çekilmiş. Hikayeye dahil olamadan boş gözlerle izlediğim, anlamsız bir yavanlığa sahip film.
yol filmi, trende geçiyor, aşk acılarının bir araya getirdiği iki insan, tesadüfler... tutar hocam bu film deyip çekilmiş. Hikayeye dahil olamadan boş gözlerle izlediğim, anlamsız bir yavanlığa sahip film.
oynayan delikanlıyı şahsıma benzetiyorlar.

hayretler içerisindeyiz.
Ozan Açıktan'in yönettiği, başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger'in paylaştığı Türk romantik komedi filmi. Ben beğendim açıkcası. Müzikleri de ayrı güzeldi. Tavsiye edebilirim izlemek isterseniz.
Bu filmi beğenmek için 20- olmak lazım. Zira eğer 20+ iseniz baygınlık geçirerek izlemeniz çok olası.
Karakterler tam ergen, replikler lapa pilavdan daha beter.
Çekim desen telefonla yapmışlar anasını satayım.
izlerken kanım çekildi, midem bulandı öyle leş bir film.
Şu an ekranda hala devam ediyor ama filmin sonunu getiremeden kusacağım galiba.

Bi tek şarkılar iyi. O da saçma sapan yerlerde girip saçma sapan yerlerde kesmişler.
Leş gibi film leş.

Üniversitede sinema tv okuyan öğrencilerin çektiği film olsa anca bu kadar olurdu.
Yani bir platforma ilk Türk firmi olarak çıkacaksın ve kopya bir senaryo olacak, ne diyeyim, uyarlama yapmadan muazzam bir senaryoya sahip olacak Türk dizisi yok mu, neden hep yabancı filmleri konuşuyoruz dünyaca. Sinema sektörü türkiyede fotokopiyle aynı değere sahip. Yani daha da kötüsü orijinal senaryolar da varsa yoksa kadına şiddet saldırı taciz, fakir kız zengin oğlan muhabbetleri falan ve en bombası tabi unutmamak lazım, mafya, kamoon.
Neyse ki hayatından bir buçuk saati tek çöpe atan salak ben değilmişim, başından sonu belliydi sırf vakit geçsin diye izledim ama müzikleri güzeldi yalan yok gerisi klişe bi de dilan deniz çiçek çok güzel kız sırf onun için izledim aslında.
Valla cok akillica masraf cok az cunku trende geciyor sadece olay. Haa izlenir mi? Belki ama buyuk umutlarla izlemeyin.
bazı filmler vardır çerezlik, film sonunda eh işte dersin. bazı filmler de vardır sırf zaman geçsin, "acaba sonunda beni şaşırtır mı?" diyerek ilerleye ilerleye izlersin. o film bu film.

ben bile bu konuyu alıp çok daha iyi senaryo yazardım. en azından karşılaşma sahneleri mantıklı olurdu. hadi senaryoyu da geçtim, tamamen oyunculuğa yöneldiniz o zaman oyunculuk izleseydik.
Benim vaktim değersiz,bende boş biriyim zaten diyorsanız izleyebileceğiniz bir filmdir.
Dilan çiçek için bakacağım filmdir. Tren yolculuğu aşığı biri olarak zevk alarak izleyeceğimi umuyorum.
Edit: yaşanılan bazı olayların ortak noktası olduğu ve eğleneceğim sandığım filmde ağladığım için kendime geri zekalı sıfatını yakışırdım bravo bana.
hayatımda izlediğim en kötü filmlerden. çok boş bir film.