bugün

(bkz: yarın ne giyeceğim sendromu)
Elbise

Hep elbise.
genelde buna temiz çamaşırlarım karar veriyor ben değil.
Kuşkusuz ben sabah benim kızlarla olan WhatsApp grubuna atıyorum, onlar seçiyor. Allah onlardan razı olsun.
Ne bulursam giyerim amk, hiç böyle ne giycem derdim olmadı.
Kadınlarda olur. Geceden diziyorlar tek tek. Bizim gömlek pantolon aşırı iyi .
Ütülü 4 gömlek kaldı onu giyer üstüne de yağmurluk giyer çıkarım. Hava çok soğuk olursa iş yerinde kalın hırka var ona dönerim hemen.
çalışıyorsanız ya da okula gidiyorsanız her gün yaşamanız muhtemel gerginliktir.
şu havalarda büyük sorun. soğuk havada ne giyeceğin belli, sıcak havada belli. ama sonbahar öyle bir şey ki gömlekle dışarı çıkarsan üşüyorsun, üstüne ceket alırsan terliyorsun.
erkeklerde olmayan gerilim. Dolapta ilk gördüğümüz şeyi giyip çıkıyoruz.
1 yıldır çok da düşünmediğimdir. Bir yerin havası sürekli soğuk olur mu Allah aşkına??? Kısa kollu, şort giymeyi özledim.

(bkz: kurulu düzenimiz var)
Ben hep takım giydiğim için çok sorun olmuyor. Sadece rengini belirliyorum bitti gitti.
insanlar hayatı kendilerine fazla zorlaştırıyor ya. Hiç böyle bir şey düşünmedim mevsime göre siyah tişörtü veya siyah polarımı giyer çıkarım.
Götüme ne geçirirsem o.
Öyle bir gerilimim olmuyor neden mi?

Yaşım geçmiş benim, bakıyorum üniversitedeki gençlere bu takıntı had safhada. mana bulmuyorum onlar haklı. Zamanında ben de öyleydim.

Şimdi ise bir ev bir iş bir okul arasında ne giyeceğimi bile düşünmek istemiyorum.

Çünkü boş kalmanın ne kadar değerli olduğunu anladım.
bu devirde kıyafete para harcamayın bir de. evde temiz ne varsa giyin işte.
hic bişey giyme ciplak dolas etrafta.
Giyecek hiçbir şeyim yok gerilimi çok yormaya başladı beni. O yüzden sabaha bırakıyorum. Spontane gelişiyor her şey.
Abartmıyorum sabah oğlumu okula bırakmaya giderken ev halimle gidiyorum. Troidlerim ilaçlardan dolayı yavaş çalışıyor ve çok üşüyorum. Üzerime mont, ceket vs. Giyip çıkıyorum. Öğlen oğlumu almaya giderken de başka biriymişim gibi gidiyorum.

(bkz: swh)