bugün

20 Mayısta yapılacak olan sınavın ertelenmesi.
amerika'ya savaş ilan etmemiz . hadlerini bildireceğiz bu gavurların.
Avrupa ya vizeler kalktı.
emekli oldunuz.
dolar 0.50 kuruş oldu.
işe alındın.
Türkiye'de refah tatili !

ekonominin ohoo baya iyi olduğu Türkiye'de diğer ülkelerin Türkiye'nin kalkınma hızını yakalayabilmesi için üretime ara vermek amacıyla bir ay tatil ilan edildi.
Okulun bitti, geçmiş olsun.
iş başvurunuz kabul edildi. pazartesi gelin başlayın.
Hesabınıza 3 milyon dolar yatırıldı.
tamamen fantazi belki ama.

deseler ki kobe bryant charlotte tarafından draft edildi. lakers ile takas dedikoduları dolanıyor deseler. giyse 8 numarayı sırtına yiğidim. çıksa afro saçlarıyla tekrar parkeye.

laaan. duygulandım. daha fazla yazamıycam. demirin tuncuna, insanın piçine kaldık.
ölmüş.

entry burda.
Karaktersiz insanlar yok olmuş * .
Aselsan lot 30 lira oldu. %100 bedelsiz bölündü. Ama yarın cumartesi. Üzgünüm.
Benim olmasını istediğim kişinin de benim olmayı istemesi. Olur da olursa o gözlere bak bak doyamam. Gerçekten.
Ondan gelecek dogumgunun kutlu olsun mesajı.
Beyler, yarın cumhuriyeti ilan ediyoruz.
kapitalist sistem çöktü.
Şirket çıkışımı vermek istiyormuş.

Oyş verin tazminatımı gideyim Başkan.
Yazar yarından kasıt bugünü kastediyor galiba, entry'nin yaklaşık olarak kaç saat önce girildiğine baktım. Neyse haber beklememek en iyisi. iyisi de kötüsü de siz de kalsın. Böyle daha huzurluyum evet.
akp çöktü. duymak istediğim tek haber.
Sokakta rengarenk kumaşları uçuran hafif bir rüzgar varmış. Kadınlar, erkekler, -bir de inanır mısınız- çocuklar sokağa çıkmışlar.

Sokağa.
Ama kimsenim canı artık yanmazmış.

insanlar seni uzaktan kumanda edebilecekleri bir ekran gibi izleyip izleyip önyargılarını püskürüp gitmekten vazgeçmişler. Senin duyguların olduğunu sadece kendi duyguları var olduğunu öğrendiklerinde geçerli saymaktan da...

Ya da bu davranışı oluşturan hormonları artık insan vücudu üretmiyormuş belki.

Oha! Hatta...

insanlar artık sadece, sevgi için sevebiliyorlarmış!
seninle biraz konuşabilir miyiz?
Bizimkiler gitti, ev boş. Bişeyler yapalım mi?
Aziz yıldırım tecavüze uğradı .