bugün

Beytüşşebap Saldırısının Ardından Hükümet Yeni Gündem Maddesini Belirledi: "Kuzey Kutbu Müslümanları yardım bekliyor..."
Zaytung Blog - Haftanın Kitabı: Kuruşu Kuruşuna Üniversite Giderleri Rehberi

Yüzbinler satan “Baba Ben Bu Akşam Pelin’lerde Kalıcam” kitabının yazarlarından. “Yüksek öğrenim gören bir çocuğun aylık gerçek harcaması ne kadardır?” ve “Hangi noktada olay artık sizden para tırtıklama aşamasına gelmiştir?” gibi sorulara cevap niteliği taşıyan aydınlatıcı bir eser. Artık sizi sövüşlemek o kadar kolay olmayacak...

http://www.zaytung.com/blgdetay.asp?newsid=189643
Magazin Programlarının Sevilen Dış Sesi irfan Elkeser: "Kim seviyor lan? Ben bile kendi sesimden tiksiniyorum..."
--spoiler--
Demet Akalın, bir sonraki albümünde laf sokacağı kişiyi reklam afişi ile tanıttı
--spoiler--
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=190142
muhteşem bir haber
--spoiler--
Trabzon'da kaybolan 12 yaşındaki Ramiz Demir, Galatasaray Altyapısında bulundu...
--spoiler--
işte şimdi yandık. *
Haftanın Kitabı: Kuruşu Kuruşuna Üniversite Giderleri Rehberi

http://www.zaytung.com/blgdetay.asp?newsid=189643
--spoiler--
Telefon almak için Iphone 6'yı bekleyeceğini iddia eden ilk kişiye, Apple'dan sert yanıt: "Param yok de, geç işte"...

Sezonun son sivrisineği ebediyete uğurlandı...
--spoiler--
artık yarmayan haberlerdir. daha doğrusu yaramayan haberlerdir.
--spoiler--
Türk gencinin "Tesla süper adammış, değeri bilinmemiş" deme yaşı, bakanlar kurulu kararı ile 14'e çekildi...
--spoiler--

Uzun zamandır daha iyisini okumadım.
Dürüst, tarafsız, ahlaksız haber *
--spoiler--

aylık orta öğretim dergisi "liseli" den:

inönü lisesi öğrencileri ile sıcak bir sohbet: çıkışta bekleyin lan!
okullardaki yeni tehlike: mc yusuf, mc ayhan, mc berk ve niceleri
kapı kırmaktan, tavana tükürmeye... cinselliğinizi dışa vurabileceğiniz 30 öküzlük.
ilçe ilçe tenüfüslerde sigara içilebilecek sote yerler listesi
derginizle birlikte "bedava" patates ekmek(ketçabı mayonezi bol)

--spoiler--

--spoiler--
Genç, dinamik, liderlik yeteneklerine sahip, öğrenmeye ve gelişmeye açık, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, seyahat engeli olmayan ve askerliğini tamamlamış genç, işsizliğin birinci yılını doldurdu...

'Yaza kadar geliştiririm, sahilde çalarım' umuduyla alınan bir gitar daha gittigidiyor'daki yerini aldı...
--spoiler--
--spoiler--
Fatih Terim'le yaşanan münakaşanın ardından ingiliz Polisi'nden şok açıklama: "insan anadilinin bu hale düştüğünü görünce kontrolü kaybedebiliyor tabii..."

(gergünkişi Brüksel'den bildirdi)
--spoiler--
Alex De Souza heykelinin başına bir şey gelme ihtimaline karşı, yedek olarak Semih Şentürk heykeli yapılması kararlaştırıldı...
--spoiler--

Fenerbahçe'de kaleci antrenörlüğüne getirilen Stephan Duduyev:"Galatasaray'a gol ata...."

--spoiler--
--spoiler--
Marsilya maçında iyi futboluna ve attığı gole rağmen oyundan alınan Alex, sabah yapılan antremanda takımdan ayrı ağzıyla kuş tutma çalışması yaptı...
--spoiler--
Marsilya maçında iyi futboluna ve attığı gole rağmen oyundan alınan Alex, sabah yapılan antremanda takımdan ayrı ağzıyla kuş tutma çalışması yaptı...
down sendromlu çocuk haberinden sonra yarıp yarmaması çok da önemli olmayan haberlerdir.
her ne kadar yarmasa da;
Her Şehit Haberinin Ardından Konserini Erteleyen Ünlü Popcu, Baba Mesleği Olan Dönerciliğe Geri Döndü...
iPhone 5 almak için Amerika'daki Apple Store önünde çadır kuran Türk genci M.A (26) göğsümüzü kabarttı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan M.A devletten destek beklediğini belirti...
Üniversiteye arabayla gelen Gökhan T. (22), 4 sapı evlerine bıraktıktan sonra yürüyerek akbil çıkartmaya gitti.*
"Asıl Eylül'de tatile gideceksin" Düsturuyla Yola Çıkan Ulaş Sedirli (27), Gümbet'te Sıkıntıdan Kendini Astı
--spoiler--
yılın ilk karının artvin'e düşmesi antalya'da endişeyle izlendi.
--spoiler--
FIFA tarafından transfer yasağı konulan Malatyaspor'dan açıklama; "Sanki Messi'yi alacaktık." :D
Balyoz Davası kararları ile ilgili "biz iktidara gelince hepsini kurtaracağız" açıklaması yapan CHP, paşaları yasa boğdu... mikaild bildirdi.

bomba . harika.

güldürdü valla.

bu entry de siyasi provake arayana kafam girsin.
güncel Önemli Başlıklar