bugün

BEYLER, SURiYE'Yi YENERSEK UST TURDA iRAN'LI ÖLÜM GRUBU VAR.
Adamın boyu 1.65i geçmiyo, gelmis burda uzun bacakli kiz ariyo. Napıcan amk konserde sırtına mı çıkıcan?
ilkokuldan beri counter-strike half life oynayan bir milletle savaşılmaz lan..
inşallah ahirette bu senenin konularından soru çıkmaz.
Alkol sadece başı döndürür gideni değil...
"i couldn't say suck"
yani diyor ki "diyemedim ya la".
Sırf aklıma gelme diye izlemediğim belgeseller var benim.
dükkânın kapısında "açık" yazıyor diye girdim. işim bitince çıkmak için kapıya yöneldim "kapalı" yazıyordu. sokağı kapatmış adam amk.
bu atlayış by mardinli felix ve tayfası tarafından ananızın amina armağan olsun orrospuçocukları.
Siz Asıl Bana Acıyın !. Siz Sadece YAMYAM STYLE'ı Dinlediniz. Olm Ben Hem Söz Yazdım, Bide Okudum lan !.

atilla taş'ın kendi twitter hesabından bire bir alıntı.
felix: galatasaraya atlayacaktım ama ona fenerbahçe atlıyor dediler..
*
felix bebek dünyaya geldi. hoşgeldin felix bebek.
felix hiç bir zaman bir burak yılmaz değildir.
Peçetelikten bi tane peçete almaya çalışıyorum bin taneyle yerime oturuyorum. Evren bana çok gereksiz yerlerden iyilik yapıyor.
gül, gül öldüm.

görsel
Tam bir gavat mısınız? Öküzoğlu öküzün önde gideni misiniz? Öyleyse ne duruyorsunuz, hemen başvurunuzu yapın size de aşık olayım.
Dilim karpuz yiyişimi görmüş bir insandan beni ciddiye almasını bekleyemem.
benzine istedikleri kadar zam yapsinlar nasil olsa hep on liralik aliyorum.
Mecnun'a demişler ''Bu kadar övdüğün Leyla'n pek güzel değilmiş'' Mecnun da yapıştırmış cevabı: ''Ya aslında güzel de burda kötü çıkmış''
Merhaba bayram temizliği yapacak olacak twitterın cool kızı.merhaba bayramda ailesiyle beraber kurban kesecek olan ateist genç.merhaba size
sınırlı iletilerdir. bazen bu kısıtlamadan dolayı yarmaz, yaramaz. 140 karakterle kim kimin nesini, neresini yarabilir ki zaten?
Erasmus'a giden Türk kızının 40 yıllık Nottingham çocuğuymuş gibi ingilizce ileti yazması... Senin ağzına Yeşil Yol'daki zenci sıçsın ya.
bugün varım, yarın yokum.
-koyun.
cildiyeciye gittim, muayene ettikten sonra "instagram" yazdığı reçeteyi verip yolladı amına koyim.
ANNE SiNiR KATSAYISI ÖLÇME TESTi. HARFLER AZALDIKÇA SiNiR ARTAR..Örnek: çekil şurdan (az sinirli), çekşudan(sinirli), çeşeşudn (kaç hemen).