bugün

--spoiler--
Dünyanın en büyük trajedisi istenmeyen tüy olmak. Düşün ki zaten tüysün, üstüne bir de istenmiyorsun. Gerçekten çok acı.
--spoiler--
--spoiler--
Devamlı bir 'uzaylılar dünyayı işgal edecek!' korkusu... Peki neden ilk saldıran biz olmuyoruz? ilk saldıran her zaman avantajlıdır
--spoiler--
--spoiler--
bi hristiyan niye ateist olur ki lan. namaz yok, oruç yok, yapman gereken tek şey şaşırdığında "oo my god" demek. adamlarda zeka sıfır.
--spoiler--
meşhur ''iç sesimiz''den gelmiştir bir tanesi,

-ölü taklidi yapsam gelir mi lan acaba?

trajikomik..
tanrı kızlara güvenseydi zar koymazdı.
edit: tahminlerim doğrultusunda henüz 7 bayan, 4 erkek tarafından görülmüş entry. *
Şöyle bi soyunma eylemi olsa da, izlesek.
yengeler arasında çıkan tartışma çok geçmeden tatlıtuğa bağlandı.
--spoiler--
bizim magazincilere de üzülüyorum. elin magazincisi plajda beyonce, rihanna dötü kovalar, bizimkiler gülben, sibel can dötü kovalıyolar hâla
--spoiler--
--spoiler--
kızın gözleri zift siyahı "ağlayınca gözlerim yeşile dönüyo" diyor.. şimdi buna "benim de sıçarken adonislerim çıkıyor" demek var ya neyse
--spoiler--
--spoiler--

Yarın hepiniz ciritle atlayanlarin götünü keseceksiniz beyler, olimpiyat hakkında entel yorum yapma hakkınız yok
--spoiler--
--spoiler--
Ortadoğu 400 yıl boyunca bizim toprağımızdı, tam kaybettik petrol bulundu. insanda biraz şans olacak.
--spoiler--
--spoiler--
tanıdığınız birinin sizi unfollow ettiğini görmek > 5 sezon yaprak dökümü + lost'un sonu + tülay geri dön + açaydım gollarımı getme diyeydim
--spoiler--
--spoiler--
Turkish BELIEBERS Need Bieber TT'sinin altında yazanlara baktıktan sonra anladım ki çok tehlikeli bir nesil yetişiyor. boku yedik.
--spoiler--
--spoiler--
PES'te birisine yenilmişsem, "kol bozuktur" başka açıklaması olamaz
--spoiler--
--spoiler--

Bugün biraz kendimi şımartayım dedim, baktım saçma sapan hareketler yapıyorum. Hakikaten de yüz vermeye gelmiyormuşum
--spoiler--
--spoiler--
Kilolu insanların kendileriyle barışık olmaları çok mantıklı. Öyle iri yarı biriyle kimse papaz olmak istemez
--spoiler--
--spoiler--
Bizim ninelerimiz de başörtüsü takardı ama hiçbir zaman Erovizyon'a katılıp bunu bir şova dönüştürmediler
--spoiler--
--spoiler--

içimdeki çocuğa selam verdim. Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü dedi. Sanırım şu an Kuran kursunda
--spoiler--
--spoiler--

"Eğil salkım söğüt eğil" diyon da hayırdır kardeş ağaç mı sikicen?

--spoiler--
ilk bakışta pek yarıcakmış gibi durmayan, ama bunu yazan hatunun* sığlığını anladıktan sonra sesli güldüren iletilerden biri;

- "Saci boyali insanlarin dogalliktan bahsetmesi komiks"

a güzel kızım. sen değil misin ki bir elinde cımbız bir elinde ayna o kaşlarını, bıyıklarını her gün yolan? sen değil misin iki kilo fondoten, lipstick, allık, rimel vs sürmeden sokağa adım atamayacak olan? e hani nerde doğallık? zaten doğallığı sadece dış görünüşte aramana girmek bile istemiyorum.

edit: "komiks" ne lan?
--spoiler--
Eski sevgilime "olimpiyatın mübarek olsun" diye mesaj attım.. her fırsatı değerlendircen.

--spoiler--

ulan ne güldüm ya*
--spoiler--
"biz küçükken annemize kötü söz söylesek öyle deme taş olursun denirdi. adriana lima annesine ne dediyse artık"
--spoiler--
Üşengeçim biraz. O türküyü ben yazsaydım, "1 mumdur 2 mumdur 3 mumdur" diye kastırmaz, olayı "bilumum"a bağlardım.
Emre Belözoğlu -Culio'ya yumruk vurmak istedim, hamle yaptım. Aklıma kötü bir şey olacağı geldi vazgeçtim" Yemin ediyorum Einstein bok yemiş
einstein "evrenin en anlaşılmaz özelliği anlaşılabilir olmasıdır" demiş. sen de ez amınakoyim biz bi bok anlamıyoruz ya.