bugün

müdür içeriye girer:
+lan siz benle dalga mı geçiyonuz? erkekler çıkın tahtaya, kızlar yerinizde kalın.* * *
-hocam biz bişey yapmadık.
+kaç kişinin bluetoothu açık burda bakayım. *
-süper salaklar!*
geçen cuma duyduğum '' ağzınızdaki sakızlara bir çeki düzen verin artık '' lafı beni bambaşka alemlere sürüklemiştir.
-baban ne i$ yapiyordu senin?
+emlakçı hocam.
-olum okulun tadilattan geçmesi gerekiyor bunun için ...
+ ha anladım hocam.
- sen anlayamazsın olum yarın sabah baban okula gelsin selamımı söyle.
istiklal marşı töreninde;

- hişt, beyaz gömlekli! (okuldaki 700 öğrenci de beyaz gömleklidir)
sabah okul töreninde;
+ günaydın arkadaşlar!
- sağol!!!***
-osurmadan sıçana 55 ekran televizyon bedava.

ne bu lan.tuvalet kapısının arkasına bunu yazan odama gelsin.
herkesin yaz sıcağından bunaldığı günlerde okula ayakkabı yerine sandalet terlikle gelen öğrenciye,
- ulan sen plajda güneşlenmeye mi geldin.
+yok hocam üstsüzleri görmeye geldim.
Okulumuzun boyası yapıldı, bahçemiz düzenlendi, sınıfların eksik eşyaları tedarik edildi, tatilin neredeyse tümünü burada geçirdik, sonra sizler için okul bahçemize masalar koydurduk *, bazı sınıflarımızın pencereleri rüzgar alıyordu onları onardık,*tabi bu saydıklarımızın hiç biri bedava yapılmıyor arkadaşlar...
her pazartesi ve cuma günü konuşmasında bıkmadan usanmadan;

- kız lisesiin çatısında kiremit olmak ayrıcalıktır arkadaşlar dikkatli olun burası kız lisesi... *
+bu okulda artık renkli atkı takılmayacak!!! *
okulda artan yiyişme vakaları üzerine:

"bazılarınızı görüyorum etütlerden sonra, her çamın dibinde iki kişi. ulan bakıyorum iki mi bir mi? bi iki oluyor, bi bire düşüyor. burası okul mu, şey mi? bundan sonra etüt bittiği gibi doğru yatakhanelere, oyalanmak yok sağda solda. yoksa başka bir şey * dağıtmak zorunda kalacağız idare olarak. lütfen çocuklar, hadi bakalım şimdi tek sıra kravat, arma kontrolü, iyi dersler..."
Gençlerim hava soğuk yapalım şu töreni sonra sınıflarımıza dağılalım afedersiniz ama kıçımız donuyor ama siz haladaha konuşuyorsunuz sevgili gençlerim.*
Çocuklar okulun etrafında sigara içiyormuşsunuz. Etraftan şikayet yağıyor.
-Hocam onlar içmiyorlarmıymış.
Sanane lan onlardan.
-Onlara ne hocam bizden.
Lan şerefsiz şikayete gelenlerden biri babandı.
tam olarak laf değildir fakat ondan da öte birşeydir.
bursa gazi anadolu lisesi müdürünün evinin kapısına "bursa gazi anadolu lisesi müdürü '..... ....' " yazan bir plaka taktırmasıdır. adeta görevine veyahut egosuna bu kadar kaptırdığını sözlere dökmüştür.
ay:haziran
-okul müdürü sıcaktan saçmalayarak şunları söyler
-malum yaz geldi yakacak paralarını verin.
-şaka değil çocuklar kömürler yazın indirimde de o yüzden.
-baksana bilader adamı sıcak fena çarpmış.
-harbi lan yazık.
-aranızda birtakım kendinibilmezler var onlar kendilerini biliyorlar.
-arkadaşlar size öss hakkında bilgi vericem. ben sorulara baktım. çok kolay. 5 tane şık var bir tanesi doğru sadece o şıkkı bulacaksınız. bu kadar basit.

edit: imla
tuvalette ayakta isemeyiniz.

edit: pisuvara otururak nasil isenir ki?
bu gıda*net söylüyom*senin üstündeki okul kıyafeti değil
jöle kullanan öğrenciler için mikrofondan anons eder "saça bak saça... dana yalamış sanki... it oynamış yonca tarlası gibi..."
Okula siyah spor ayakkabıyla gelen öğrenci ve müdür tartışırken müdürümün söylediği talihsiz sözlerden biri."Sana bir tokat atarım,dizin kırılır."
sevgili cozurt lisesi öğrencileri sabah 8:00'de herşeyden habersiz okul önünde bekliyor.

Müdür:Sevgili cozurt lisesinin pırlantaları. bir eğitim öğretim yılının başındayız...
(1 saat sonrası)
Müdür:Sizleri biraz beklettim biliyorum ama hepinize başarılar dilerim sevgili öğrencilerim.
saygı duruşu, istiklal marşı...
düğerim ıslatırım, ıslatırım düğerim*** * *
okul müdürü okulun kapısından etrafa bakmaktadır. bu sırada basketbol oynayan bir öğrenci topu potaya gönderir ve top bir kızın kafasına çarpar. bunu gören okul müdürünün tepkisi:

- vicdansız!!! * arkadaşlarının kafasına atacağın belliydi zaten. gel çabuk buraya.
övünmeyi sevmiyorum. ben sizin yaşınızdayken her sınıfı iftiharla geçen bir öğrenciydim. beni parmakla gösterirlerdi. sporda, müzikte,temsilde hep birinci seçilirdim. hatta ilçenin yazı işleri müdürü bana aferin demişti.