bugün

okunduğunda kahkahalara boğan hikayecikler.

adamın biri motosiklet almış. satıcı adama bir kutu vazelin hediye ederek "yağmurlu havalarda bunu metallere sür, pas yapmaz" demiş. adam motorunu göstermek üzere kız arkadaşına gitmiş. akşama doğru kız "gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. hemen arkasındanda bir hatırlatmada bulunmuş. "yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar." adam 4 kişinin bulaşığından ne olacak diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık. ulan bir konuşursak yandık demiş. yemek yerken aklına "ben şimdi bu kızın elini tutsam kimse bir şey diyemez." fikri gelmiş. kızın elini tutmuş, kimseden çıt yok. bir de öpeyim demiş, öpmüş gene çıt yok.. ulan ben bununla bu işi burada pişireyim demiş. herkesin gözü önünde kızla yatmış ama gene çıt yok. adam iyice pişkinliğe vurup yahu bunun anası da güzelmiş deyip onunla da yatmış. gene çıt yok. tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış. bizimki motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda kızın babası bağırarak ayağa fırlamış. "tamam tamam koy onu yerine bulaşıkları ben yıkarım".
Bir gün iki ibne uçaktaymış tam herkesin
uyuduğu sırada biri diğerine;
- ''hadi *ikişelim'' demiş.
digeri;
- ''kafayımı yedin bi sürü insan var''.
diğeri; - ''merak etme hepsi uyuyuyordur bak istersen
hostesten bi kola isteyeceğim kimseden ses
gelmez hostes bile uyuyordur''.
ibne;
- ''bi kola getirin''.
diye seslenmiş kimseden tık yok bi daha istemiş gene aynı daha sonra başlamışlar *ikismeye
sabah olunca hostes servise başlamış.
bir ihtiyar;
- ''ah kızım sabaha kadar başım ağrıdı'' demiş.
hostes;
- ''amca isteseydiniz size aspirin getirirdim'' demiş.
ihtiyarda;
- ''kızım nasıl isteyim, adamın biri kola istedi
sabaha kadar *iktiler''
adam iş yerine gelmiş ve müdürüne:
- bana bak amına koduğumun çocuğu, senin ananın amına çam sokar öyle sikerim piç kurusu demiş.
müdürü de:
+ senin sigortanı, sertifikanı, damını, kapını sikerim, orospunun evladı demiş.
Emre şuan siciyor. Evet şuan gülmekten altına siciyor.
kadin ve çocugu yolda yürümektedir. çocuk simarikligin dozunu iyice arttirmistir. kadin çocugu baska birisi ile korkutmanin ise yarayacagini düsünür. yoldan geçen bir adama:
- amcasi suna bir sey söyler misiniz der. adam biraz düsünür ve çocuga:
- sus yoksa anani sikerim!
Fıkraların en güzel hâlidir. Köşe başlarında sıkça anlatılır.
evin 8 yaşındaki kızı gece su içmeye kalktığında, annesiyle babasının seviştiğini görür. ertesi gün annesine sorar;
- ''anneciğim dün gece babamın üzerinde ne yapıyordun'' .
anne ne cevap vereceğini şaşırır.
- ''kızım babanın mikisi ile oynuyordum'' .
- ''anne benimde mikim olacak'mı'' .
- ''tabi kızım büyüdüğün zaman seninde mikin olacak'' der.
küçük kız bahçeye çıktığında dedesini havuzda çırılçıplak yüzerken görür. önünde de mikisi durmaktadır. hemen havuza atlar ve hızla dedesinin yanına giderek aleti yakalar.
- ''anne anne mikimi buldum mikimi buldum'' .
dede can havliyle bağırır;
- ''ne mikisi yavrum ne mikisi o senin mikin değil benim yetmiş yıllık sikim''
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar