bugün

bir gazetede cinsellikle ilgili konularda yorum yapan kişinin verdiği cevaplardır.
okuyucu; dümen abi benimki çok uzunmuş partnerim alamıyor ne yapabilirim?
Dümen; dolandır da g.tüne sok. napayım uzunsa gurur duy kendinle.
(not:alıntıdır.)
Sevgili Haydar Hocam. Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ...arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

HAYDAR DÜMEN CEVABI : " Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus..''
Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı
Soru: Penis, ayakkabı numarasının yarısı mı?
Yanıt: Geleceğinizi bu düşüncelerle tüketmeyin.

Soru: Arkadaşım korunmuyor, ben kısır mıyım?
Yanıt: Kupa asını bulmak kolay değil.

Soru: Gerdekte kan gelmezse ne yapmalıyım?
Yanıt: Senin fikrinde kan var ama pratiği zor.

Soru: Ağzıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
Yanıt: Kimse size bir şey öğretmiyor.

Soru: Acı çekiyorum, ne yapayım?
Yanıt: Partnerini değiştir ya da teknik için doktora git.
--spoiler--

Başlık: Kız bana 'Baykuş gibi bakıyorsun' dedi.

Soru: Bir kaç gün önce sevgilimle ilişkiye girecektim ama kız arkadaşım penisimi küçük buldu. Cinsel organım 12,5 santim. Sonra ilişkiye girdik. Bana ''baykuş gibi bakıyorsun'' dedi. Acaba kadınlar ilişkiye girdiğinde takıntı mı yapıyorlar? Ne yapmam lazım? rumuz:incindim.

Cevap: Sevgilin şaşırmış be oğlum. Çünkü kuşları bilmiyor. kesinlikle ''Şahin gibi bakıyorsun'' diyecekti. Şahini baykuş sandı. Aman dikkat! Kız biraz fıttırık gibi geldi bana. ileride evlendiğinde senin adını da, eşine ağzından kaçıracak. Gerisi malum!!! Gelelim 12.5 santime. Ne dedi? Yani, 'minimini bir kuş varmış, çöllerde koşar oynarmış' diye şarkı modunda bir şeyler söylediyse, 'idare eder' demek istemiş. 'şeftali üstüne sinek konmuş' gibi bir laf etmişse, ondan sana hayır yok, çünkü o kız biraz azmış. ama kafaya da bir şey takmamış. taksaydı ilişkiye girmez, sana da 'ayının armuda baktığı gibi bakıyorsun' derdi ve defterini dürerdi. ne yapacağın senin kuşluğunla ilgili. baykuşluk devam etmesin, kızları görünce gözler fıldır fıldır dönmesin. kızın takıntıları da seni ilgilendirmesin.

--spoiler--
Soru: Kızlık zarı yanlışlıkla yırtılır mı?
Yanıt: Hayır, bas bas bağırır, ağlar
haydar abicim, yanlışlıkla kız arkadaşımın ağzına boşaldım hamile kalır mı ?

- hamile kalmaz oğlum, lakin yanlışlıkla böyle hatalar yapma bir daha.
sayın doktorum, bisiklete binince sele içime kaçıyor canım yanıyor, bir de külotumda kan lekesi gördüm acaba kızlığım bozulmuş mudur ?

- güzel kızım önce seleyi büyült ki içine kaçmasın, kan lekesine gelince orası tahriş olmuştur, kremle vb. yağlarla masaj yap rahatla, korkma bir şeyin yok.
Sevgilimle pikniğe gittik tam işe başlayacaktıkki kondom olmadığını farkettik. Kondom yerine çorap kullandık hamile kalır mı ? Cevap: Nasıl tür bir çorap giydiğine bağlı kumaşına göre değişir aradaki boşluklara göre.
soru soran çocuk:

- haydar hocam ben 17 yaşında bir erkeğim. mastürbasyonu çok seviyorum, gerçek ilişkiye de girmek istiyorum ama kızlarla aram iyi değil, kendilerini sanki bulunmaz hint kumaşı gibi görüyorlar. ilişkiye de giremediğim için günde 3 kez bazen de 5 kez mastürbasyon yapıyorum. mastürbasyon adeta hayatımın bir parçası oldu ama çok kötü durumdayım. artık iyice çıldırdım, bir an önce gerçeğini denemelimiyim rahatlamak için.

haydar dümen:

- vah ki çocuğum vah ki vah!!! sen ders çalışıp okulunu bitirmeye ayıracağın zamanı bu işlere harcarsan rüyanda görürsün kızları. hadi bakalım zıpır şimdi doğru derslerine, önce okulunu bitir ve iyi bir iş tut, sonra kendini o hint kumaşı sanan o kızlar gör bak nasıl peşinden koşturuyor. benim bu tavsiyelerimi iyice kafana yaz. sonra pişman olursun. önce oku bakayım, acele etme. mastürbasyona da gelince önce şunu günde 1 kereye sonra da haftada 2-3'e indir. ve kızlara da seks objesi gözüyle bakmayı bırak, onlar enayi mi ki anlamasın. bunları yap da gör bak hayat nasıl sana ilerde güller sunacak. hadi çocuğum, hadi, doğru derslerine!!!

---

2007 senesinde lise 2'ye giderken sınıftan bir arkadaşın haydar dümen'e attığı soruydu. tabi sallama payı yüksek de olsa haydar dümen de yine ayarı vermişti arkadaşımıza. sınıfta da iyi malzeme konusu çıkmıştı haydar dümen'in bu yazısı üstüne. hey gidi günler be! şimdi napıyor kendisi acaba. bir de sözlükte yazar çıkıyormuş *
güncel Önemli Başlıklar