bugün

cevo ile kara bilal, mürsel'in yanına giderler;

cevo: naber lan mürsel

mürsel: yürüyün gidin lan. 50 cm'lik cetvelim var. 25, 25 paylaştırmıyim ikinize.
cevahir en büyük düşmanı olarak gördüğü bilal ve altın lazımlığı ile kaçar iken sukufe ye yakalanır . cevahir e lazım olan çantasında oldugu için sukufeyi basından atmaya calısır ; büyük aşkına döner ve 'motor soğmasın sukufem vs antifirizim ' der . *
cevahir: lan kıyı bilal dalgalnmışta vurulmuşsun.
bilal: koşucan definenin ardından yorulmuycam sefil cevahir.
devir: oğlum kardeş gibi sevmesenizde birbirinizi ortak gibi sevin her daim.

diyaloğuya müzeyyen senar'a selam etmiştir senaristler. zaten her bölüm büyük bir ustaya bir iki replikle selam çakmaktadırlar.
cevahir'den şükufe'ye: ne yaptın kıldan incem beni adalete mi teslim ettin ?
zekai : noluyo lan yine orda?. eh. yine ne sosyallik peşinde bu pırıl ya, abi kız sosyal tesis gibi yani o çalıştıkça ben kompleks oluyorum iyice ya..
saltuk: olum sende sosyalleşip kitlesel aktivitelere katılsana. bak sana yaşam koçun olarak tavsiye ediyorum.
zekai : yaşam koçum olarak mı?
saltuk: evet
zekai : lan yaşam sığırı. ben zaten her zaman kalabalık aktivitelere katılırım. e cumaya giderim, teravihe giderim, halı sahaya giderim. sen biliyorsun annemle pazara giderim. olum neredeyse kitlelerle enseye şaplak göze parmak oldum lan ben.
zekai: yiğit sende bu hafta cinsel sorunlara yönelen bir sayfa hazırla.
yiğit : oha lan. ben eğilmem cinsel soruna moruna.
zekai: tamam lan onun dümeni* de bende olsun.o zaman sende ganyan iddaa sayfası yap.
yiğit : olur.
cevahir'den ulvi'ye:

- SENiN DOMUŞUK SEViM'LE KURDUĞUN YAMIŞIK iLiŞKiYE BAK.
cevahir dilruba ile bilal i görür bu kim diye sorar
dilruba: ben bilal in sevgilisiyim
cevahir: maşallah maşallah allah tek yastıkta çürütsün.

dilruba:bilal im bugün neden soğuksun
bilal: dün çok mu sıcaktım manyak karı, mevsim normalleri mi altüst ettin zaten.

cevahir bilal e dilruba yı birbirlerine sarılı vaziyette görünce ;
oooo mengene bilal kavramışsın yengeyi

cevahirden ulvi ye
nbr lan buruşuk lee

dilruba bilal i tanımaya çalışırken sorar: içkin kıumarın var mı bilal?
bilal: var hepsi var hata içkisine kumar oynuyorum bütün kötülükleri tek potada eiritiyorum.dayımın oğlunu da kumarda kaybettim o günden beri kumara tövbe ama içmeye devam ediyorum.

cevahir şüküfeye diyor ;kapatmaya yakın tükana gelirim beraber bu yılın en iyi çıkışını yaparız
(cevahir senetle grand cherokee almıştır.)

-pişşt seni bırakimmi
-tamam bırak
-iyi hadi bıraktım...ve basar gider
bilal'i kıza sarılmış olarak gören şukufe:güzel kızmış. tuş et bilal.
bilal e cevahir kavga ederken kahveci; susun gelen geçen size bakıyor der o sırada dilruba geçiyor cevahir patlatıyor
- o gelen geçen deil genel geçer bilal in yeni dandirisi.
ulvi sevim'in ikizini görünce sevim'e;

-aa sevim kişiliğinin teki kaçmış.
dilruba:ben lisedeyken siz müfitle birlikte lisenin çıkışına gelirdiniz kız kesmeye. sen kızları keserdin ben de seni
bilal: bileydim başka lisenin önüne alırdım naklimi
bilal; cevahir ne ulan bu bu alt eşofman falan devir abi bugün kıyafet serbest mi ki?
bakıyorum artık en dibe doğru gidiyorsun.
cevahir; bana bak bilal mufit'in dibi kadar senden dip çıkarır, özel gösterimle vizyona sokarım.

cevahir; babacığım bu kadınların zaten dörtte üçü suymuş bilim adamları öyle diyor.
kuddisi; tabi oğlum sıksan suyu çıkar bunların.

cevahir; aaaa bak görüyor musun sen nasıl mutluysam artık oturduğum yeri bilemedim.
bilal cevahir'in alnına vurur, cevahir üfler.

cevahir; bana bak billa sana bi tane korum bütün akrabalıkların düşer.

dilruba; bilal sen içki içip kumar oynuyor musun?

bilal; bak kızım ben sana göre değilim hatta komikte değilim özel hayatımda girdili çıktılı küfürlerim vardır benim.

zekai; bana bak savruk eğer o partiye yarimle gidemezssem seksenlerden seksen beğen sığır.
zekai; pırıl'ım girme girme kibirlilerin arasına ufak zannederler, girme sevenlerin arasına nifak zannederler.

sevim; hayırdır ulvi sen böyle şeyler yapmazdın.
ulvi; yapacağım sevim seri katil olsan bile en sona geçer ben sıramı beklerim.

bilal; mufik anladım adam aileyi ikiye bölmüş ama tam bölememiş kalanını kendine saklamış onun için ikide bir şukufenin evine girip çıkıyor.

şukufe; ne güzel okudun şiiri sen bir albüm yapsana ulan.

cevahir; ne albümü unkapanım benim kalbim sana singıl singil çaprıyor bak a-1 şukufe, a-2 şukufe.

nazan; saçmalama abi mürsele hemen telefonu verip geleceğim yaa

cevahir; kızım sen hayatında 3g diye bir şey duymadın mı genç kız gece gece sokakta ne arar otur oturduğun yerde.
ulvi:şunlara bak yaa, çok teşekkür ediyorum aşkitom çiçekler için
sevim:barışmamızın şerefine, bahçemizden topladım ellerimlen
ulvi:belli oluyo kız arasında yeşil soğan var kokuyo
cevahir:dedeciğim sen ki kurtuluş savaşını görmüşsün
dede:hadi oğlum ben o kadar yaşlı mıyım
cevahir:ilkokulda görmediniz mi, sen ilkokuldayken yakın tarihti dede sırf o yüzden madalya vermeleri lazım sana
nazan:mürseel
mürsel:mürsel değilim ben hop başkasıyım
nazan:ya benim ben nazan
mürsel:nazan tanıyamadım seni, sen nasıl tanıdın beni
nazan:ya mürsel hiç kılık değiştirmemişsin ki, bizimkiler görse bizimkiler de tanırlar seni
mürsel:olur mu nazan saçımı öteki tarafa taradım hop burdan değil burdan
cevahir:şükufem, dün kalp kapakçığımı çevirdim altından bedava çıktı iyi mi.anla kız iyisin hadi seni eskisinin iki katı seviyorum artık
şükufe:cevahir promosyon yapma bana
şimdi tam olarak aklımda değil lakin ki,

saltuk, kunter ile ilgili plan yaparken zekai'ye "yanlış anlaşılmaya sebep olucaz olum" gibisinden bir laf ediyordu. zekai de "ulan ben bile yanlış anladım ha" gibisinden bir cevap veriyordu. aha orada sıçtım.
dilruba: bilal bana gazoz ısmarla ama içinde hap olmasın.

zekai: kunter bu parti bizim sınıf için yapıldı, yanlış anlama sana sınıf yaptığımdan değil.
(bkz: rüyanda kamyonla deviririm seni)* *
cevo: tanık korumam benim sana bi itirafım var ya
$ukufe: gene ne yaptın cevahir?
cevo: yaa oöff anamla babamın arası bozukken seni daha çok görebilmek için kavgalarını hep ben harladım körüğüm
$ukufe: ahh cevahir ahh, normal zamanda olsa senin ağzını gözünü patlatıp şeklini değiştirip öyle sürerdim piyasaya ama hadi dua et iyi halden ve samimi ikrar yırttın. yürü hadi halledelim şu işi
cevo: iyi naabıcaz mccayver'ım?
cevo: dede sen ki kurtuluş savaşı görmüş adamsın.
dede: hadi len ben o kadar yaşlı mıyım?
cevo: niye ilkokulda görmediniz mi?*
zekai: yarimle dans edemezsem keserim * gençlik kollarımı
Ulvi'ye sevgilisinden..
_Lokmanı bitir yoksa seni arkadan ağlatırım.
güncel Önemli Başlıklar