bugün

görsel
görsel

aslında burada bozmaya çalışan da biraz dar kafalıymış. akvrayumda olması balığın boğulmayacağı anlamına gelmez. en azından yüzde yüz garantili değildir, suyunu boşaltırsın, akvaryumdaki balık hala akvrayumdaki balıktır. yine de güldük falan işte.
--spoiler--
DüŞünsene SefqiLim, faqeDen ßi qıZLa reeLde ßuLuşma ayarlıorUm. QıZla buluşuORuz ama qız orqan mafyası üyesi çıqıOR. SoNra ßeNi bayıLtıP ßaqıRsaqLarımı çaLıoRlar. Ve Qoqoreç yapıp yiyOLar. DayanabiLiR msiin ??? ¿¿¿¿
--spoiler--
tanınmayan insanlardan gelen mesajlardır.

-oha annen doğurmamış sanat çalışması yapmış.
- bahse girerim ki beni tanısan vazgeçemezsin.
görsel

bi de telefondan yazmış lan. üşenmemiş.

(bkz: bunu yapan insan olamaz)
görsel
görsel
Gülsem mi ağlasam mı bilemediğim mesajlardır. Nasıl bir kafayla yazıldığı merak konusu! Eğitim şart *
''Bir üçgen vardır hayatımızda hergün yitirdiğimiz güzellikler içinden ve akan güzelliklerin değerini bilmedğimiz..ama ben bi karar verdim..bugün gördüğüm resmi kaybetmicem!!facenin en şirin Çocuğundan en tatlı kızına NACiZANE BiR MERHABA............"
Diyaloğu aynen aktarıyorum aldığım en ilginç mesajlar silsilesi diyebilirim. O son mesaj olmayaydı engelenmezdin x efendi. Güle oynaya bir kaç mesaj daha konuşurduk.

x-merhaba duymamışım hanım az önce yorumumu beğendiniz, ben de sizin gibi helal süt emmiş evlenmelik bir kız arıyordum. beni soracak olursanız, gokart yapmaktan hoşlanırım, güneş gözlüğü takınca çok karizmatik olurum, arkadaşlarım bana "yakıyosun qanqiiii" bile der bazen. öyle işte. iyi günler.

y-Merhaba Tansu efendi bende en çok rafting yapmayı severim, kız kıza kol kola girip sinemaya gitmek en sevdiğim aktiviteler arasındadır. Yakında alnımın ortasına dövme yaptırmayı planlıyorum. öyle işte iyi günler..

x-kuşlardan güvercini bilirim, bir de zamanında evde civciv büyütmüştüm, ta ki farketmeyip üzerine oturana kadar. alnınıza dövme yaptırmadan önce, bi ara yarım saatinizi isteyip size bi bira ısmarlamak isterim. zira yeni birinden hoşlanmayınca kurtulmak için yarım saat çok ideal bi süredir. sevgiler, bayık adam.

y-Civcivinizin yaşam öyküsü beni derinden etkiledi. Bende zamanında bir civcivi beslemeye karar vermiştim ismi pıtırdı, fakat donarak öldü minik pıtırımız. Hep bir civcivden bahsedince pıtırın hazin sonunu düşünür hüzünlenirim içten içe. Alnıma dövme yaptırmadan kattiyen dışarı çıkamam Tansu bey. Bu durumumu mazur görün zira benim için çok büyük bir önem taşıyor..

x-üzülerek söylüyorum ki donarak ölen pıtır aklıma kusarak ölen maviş isimli kuşumu getirdi. o zamanlar bizimle yaşayan babanem de bu ölümden sonra sırtına melek dövmesi yaptırmış, maviş'in ruhunu temsil ediyor diye bize yutturmuştu. yıllar sonra öğrendik ki, meğer kadının içinde varmış, maviş bahaneymiş. diyeceğim o ki, alnınıza yaptıracağınız dövmeyle size ancak cantık ısmarlayabilirim. o da ayransız.

y-Babanneniz cesur bir kadınmış belliki. Teklifinize gelince bira zaten gaz yapar bu fikirden vazgeçmenize sevindim. Cantık en sevdiğim yiyeceklerdendir ama ayransız gitmez. Ayran olmadığı için olumlu cevap veremicem. Zaten dövmeyi yaptırmam biraz zaman alıcak gibi gözüküyor çünkü 5 yıldır evden dışarı çıkmadan nereme yaptıracağımı düşünüyorum. Buna karar verdiğime göre, şimdi sırada ne yaptıracağımı seçmek var. Sizde takdir edersiniz ki dövme hayatım için önemli bir karar. Yanlış bir seçim yapmak istemem.

x-yazdıklarınızı okudukça neden sizi bu kadar geç tanımışım diye hayıflandım doğrusu, akşam saat sekiz gibi tanışabilirdik mesela. çok üzülerek yatmak zorunda olduğumu belirtiyor ve eski dilde yeni bağlaçlar öğrenip geri geleceğimi bilmenizi istiyorum sayın duymamışım. ve eğer çok isterseniz, belki cantığı ayranla bile yiyebiliriz.

x-modern dans için partner aradığını duydum?
görsel
görsel
Slm ordulu gibisin?
Naber gelmedi senden bi haber?
Hatırladıklarım.
Bir bayanın 'Diğer mesajlar ' kutusu kısmındaki mesajlar yeterlidir. Ne bu özgüven veya ne bu kafa dertitecek cinsten.
görsel