bugün

- din dersinin bitmesine 5 dk kala "dinden çıkmamıza 5 dk kaldı" diyen arkadaşıma gelsin alkışlar

- "barajı aşamayacağını düşünen bir grup öğrenci, lys'ye bağımsız olarak girmeyi planlıyor."

- karneme redbul dökcem kanatlansın siktir olup gitsin.

- '' o kadar şanssız bir insanım ki, hiçbir sevgilimin babası ''al bu parayı ve kızımın peşini bırak'' demedi bana. ''
Ay tutulmasını vatandaşa sorduk: "kesin ip var amına koyim."
ben nokia nın yerinde olsam htc ye karşı ntc diye bir telefon çıkarırdım.sloganı da şöyle olurdu:
htc ye değil,ntc ye bakıcaksın..
'Bu aralar yine çok abur cubur konuşuyorsun, Pişmanlayacaksın iyice. Biraz dediklerine dikkat etmelisin...'
sevgilin varken çapkınlık yapılmazmış. ne yani diyetteyiz diye menüye de mi bakmayalım..:(

bunu yazan evli bir bayan öğretmendir. gülsem mi napsam ağlasam mı?
annem hala '"gelen misafirlere hoşgeldiniz dedin mi ?" diye sorunca yere yatıp ölü taklidi yapasım geliyo.
''lan arkadaş bigünde misket oynayalım, zillere basıp kaçalım, burnumuz aksın elimizle silelim, düşen donumuzu çekelim, üç korner bi penaltı olsun, top diregin üstünde geçince gooll, direk lan direk kavgası yapalım lan. bunaldım bune amk.''
"AKP güneşi de özelleştirmiş la yaz gelmiyor :D"
**
"Allah kadınlara güvenseydi, zar koymazdı" sözünü söyleyen adam sana sesleniyorum: sana güvenip nasıl beyin koymuş, hayret.
as gazetesine göre 40 milyon euroymuş 3 transfer. ujfalusi 3 etse reyes'de satılık listesinde 7 istiyolardı etti 10 milyon euro. 10'da forlan etse etti 20. 20 milyon dolarda enayi parası. toplayın ne yapar? 40 yapar!... yine sonunu bağladım. hayırlı olsun ne diyelim...*
sevenleri sevdiğine vermediler. güzel gözlüm seni bana çok gördüler vs.
beni akrabalarımdan kimse eklemesin kaç kere söylicem. sülalemi sikerim eklemeyin!!!
Kızların felsefesi;

Bir erkeğin dışı güzel olsun, biz içine ederiz. *
olum şu karışıklıkta güiza'yı atletico madride sattık sattık yoksa bu sezonda bizde oynar.
Yeni yılınızda dertler ''dalgan'' kadar küçük, mutluluklar götün kadar büyük olsun yazan arkadaşlarım var.
Sabah okula gelip bilgisayarın başına oturduğumda Youtube'un kapatıldığını öğreniyorum. O sırada içeri elinde çayla çaycımız Şerife Hanım giriyor. Acımı onunla paylaşmak istiyor ve "Şerife Hanım, duydun mu; youtube da kapatılmış." diyorum. Şerife Hanım bu olaya hiç şaşırmadığını belirten yorumunu ortaya atıyor hemen. "Bu okulda ne düzgün gidiyor ki zaten? Tuvaletin süpürgesini de almışlar!"
arda a.madrid'e gitmek istiyordu, ünal baskan a.madrid'i arda'ya getirdi.
biz kaşarlanmış sevdalar arasında tost makinası olmadık ki güzelim.
"Tünelden geçerken deli gibi sevinen çocukların çoğunun sezaryenle doğduğu tespit edilmiş."
yüce başbakanımız tayip güneşi de satmış olmalı yaz gelmedigine göre...
--spoiler--

Kurt Köpeği Kurtla Köpeğin Çiftleşmesiyle Olduysa ; Çoban Köpeği Aman Neyse iyi Geceler ;)

--spoiler--
Survivor başlayalı kaç sene oldu ama hiçbir dükkanın camında "dokunulmazlık kolyesi geldi."yazmadı.
Erzurum dönüşü halk partililer ismet Paşa'ya "paşam söylemlerinizde bir kere bile Allah demiyorsunuz, inanın bu bize çok şey kaybettiriyor" demiş.. O da "Allah belanızı versin o zaman" demiş!
Ruhu şad olsun...
*
" ister fonsuz ister fonlan
pc başındayız atlet donlan
sıkıldık artık gelsene ulan
sarı çocuk diego forlan "

yok artık.
bıraktığın acılar çiftee kavrulmuş petibör gibiydi çayın yanındaa yedik pufffff uçtu gitti acı macı artık kalmadı hacı.huhhh.