bugün

(bkz: yaran facebook iletileri)
Bi kızın en mutlu günü düğün günüdür,düşünsenize sabah uyanıor ve ilk defa ne giyeceğini biliyor.
Cem yılmaz yüzünden kimseye "uyudun mu?" Diye mesaj atamaz oldum.
--spoiler--
askere gitmemek için 8 yıldır işletme okuyan adam israil'e girelim diyor.
--spoiler--
Alayinizi sikerim.
- alay komutani.
"inanmıyorum elektrik çarptı yaa hala şoktayım" s.d. kardeşimizden
yeni çıkanlardan: bonzai içtim bişey olmadı kanka istersen yanımdaki ejderhaya sor.
tayyip bir gün çıkıp “fuhuşu” övse, ben zaten orospu çocuğuydum diyecek insanlar var bu memlekette.."
kişiyi, okuyunca cezbeden facebook'taki durum güncellemeleridir.
facebook'ta herkes adam, herkes mafya, herkesin spor otomobili var, herkes jack daniels içiyor, herkes alkolik, herkes aldatılmış, herkes aşık, herkes aşk acısı çekiyor ve herkes zengin. bi normal insan yok etrafımda..
uçağımı getirin bakkala gidecem...
genelde mesaj olarak geliyor " ayakkabım nayk son durum layk" ilk okudugumda gulumsetti önce ama sonra bastım eksiyi.
kralına yol vermişim, soytarısıyla mı uğraşayım. gözlüklü gülücük.
"tüm hristiyan aleminin noelini kutlar, hak dinin islam olduğunu ve cehennemde yanacaklarını hatırlatmak isterim."
"ey aşk sen bana bir adım gel ben sana freni patlamış bir kamyon gibi gelmezsem namerdim."
"dedemle nenem zamanında çok kavga etmişler dedem de dayanamayıp güvercini duvara fırlatmış, telefon yok o zamanlar tabi"
"Sınavlarda bilmediğiniz sorulara "En iyisini Allah bilir" yazıp çıkın hoca yanlış cevap derse kafir olur bu riski göze alamayacaktır."
"hacci, göbeğini içine çeken kız çin malıdır"
"ey israil sabrediyorsak bilki kuran-ı kerim'de yok olacağın müjdelendiğindendir.."
o omuzlar kafanı koyup uyuman içindi. sen bacaklarını attın ve kirlendi dünya...
'' severek ayrılalım - aşka hasret kalalım - eğer mutlu olursak - yeniden barışalım - çünkü gerizekalıyız - mantığımız bu kadar. ''
Birader Atatürk ben size ölmeyi emrediyorum dediğinde dedem yadigarı çıkarıp kendi kafasına sıkmış, Türklüğümü tartışmayalım istersen.
haklılık payı çok fazla olan tespit.

"sokakta yanımdan leopar geçse fark etmem tayt sanarım, o kadar alıştım artık."
"fitnessda hocaya steroid hapları erkeklik hormonunu bozar mı dedim.. adam ''yok aşkım öyle şeylere inanma'' dedi nasıl rahatladım nasıl sevindim bilemezsiniz.
kimse kusura bakmasın ama tüm dünya cumhurbaşkani recep tayyip erdoğan`ı her gün manşet yapıp eleştiriyorsa ben bu insana dünya Lideri derim. (başta Amerikanın ünlü gazetesi New York Times).

şahsen ben buna çok gülmüştüm.
Her şey babamın 2 ekmek fazla alıp döngüyü bozmasıyla başladı.
O günden sonra 'Önce bayatlar yenecek' diye tam 7 yıldır taze ekmek yiyemedik....acıdım lan şimdi kendi halime..