bugün

xxxxx belediyesi ve
xxxxx belediyesi xxxx xxleri ve xxxxx müdürlüğüne

Xxxxxx mahallesindeki her iki arsamdanda yol geçirdiniz, senelerdir bu arsalarımı kullandınız. Biz arsalarınızdan yol geçireceğiz, diye haber vermiyorsunuz, arsalarımın her ikisinide geip ediyorsunuz, üstüne üstlük arsanın üstüne karpuz sergisine kiraya veriyorsunuz, kiralarını alıyorsunuz yine haber vermiyorsunuz, senelerdir arsam varmı yokmu belli değil, senelerdir yol olarak kullanıyorsunuz.
Vergi ayı geldiğinde bir sefer yatırmadıkmı adresi biliyor ihbarname göndermesini çok iyi biliyorsunuz. Ben bu yaptığınıza ZULÜM derim.
Ben işçi emeklisi bir insanım hiç bir gelirim yok bu parayı yatırmam kendimi sağmalı inek yerinede bundan sonra koydurmayacağım.
Bilgilerinize arz ederim.

xxx mh. xxx sk.
tel: 1234567
Hede HULAHOP **
görsel
Herbişey adliye etrafındaki izbe yerlere konuşlanmış ibne arzuhalciler yüzünden. Yoksa bu gerizekalı şekle uygun böyle bir dilekçe yazamaz. 50 lira alacak ya piç arzuhalci döşemiş de döşemiş, sanki yargıtay cumhuriyet başsavcısı da parti kapatma fezlekesi yazıyor piç. Ondan sonra benim davama niye bir sene sonraya duruşma verdiler diyorsun, verirler tabi. Müracaat kalemi, ön büro bir sürü böyle yarak kürek dosyalarla dolu.
görsel
güncel Önemli Başlıklar