bugün

yazarların yaptıkları en büyük sakarlıktır.*
ayakkabı mağazasında çizmelerin olduğu raftan bir çizme almak, sonrasında beğenmeyip yerine koyarken yaklaşık 3 metre uzunluğundaki raftaki dizilmiş bütün çizmeleri domino taşı gibi devirmek.çizmeler devrilirken mağazadaki herkesin size bakması. akabinde yerin dibine girmek. oradan hızla uzaklaşmak.
kız arkadaşa * dirsekle vurup burnunu kırmaktır.

sevgilinin burnunu kanlar içinde gördükten sonra diyalog şu şekilde olmuştu ;

b : ben
s : sevgili

b: aşkımm, aşkım bak ya
s: ıaahh hıaaaaa
b: aşkım, ne oldu ? bir şey oldu mu ?
s: olmadıysa bi daha mu vurcan lan hayvan
* gibi kalmıştım ortada.
otobüste dengemi kaybedip önümdeki adama tutunmak.

pantolonu aşağı inince ortalık karıştı tabii. söylenecek sözün olmadığı anları yaşadı bu bünye.

(bkz: iğrenti lan)
sanırım gerçekten o gün bir şey vardı bende. önce içinde yemek olan tencereyi aygaza koydum , altını yaktım, yemek yiyeyim bari dedim o ısınırken geldim sözlüğün başına . öyleydi böyleydi derken , aklıma geldi birden gideyim bir yemeğe bakayım dedim. bir açtım ki kapıyı aman allahım , dumandan göz gözü görmüyor daha sonra camları aç tencereyi kazı , annenin haklı olarak söylenmesini dinle neyse hadi kendimi affettireyim dedim , anneanneme bir şeyler hazırladı annem onu götürecektim aldım elime poşeti , tam merdivenin başında , iki adım attım ki elimden tabak kaymasın mı, ve tabak , yemekler yerleri öpmekteler. tabii artık ben şoklarda tam o sırada babam geldi , neyse işte topla , çöpe at, süpür . sonra tekrar götürmüştüm de yani cidden kabus gibiydi.* *
(hangisini söylesem bilemedim çok sakarlığım vardır hepside birbirinden büyük şapşallık.) ama sanırım en büyüğü kendi ayağıma takılmam. 3 sene önce arkadaşlarla toplanıp mc donalds gitmiştik eğlenip fotoğraf çekiliyorduk. benim aşağıya indiğim sırada fotoğraf çekmeye başlamışlar yukarı çıktığımda gördüm ve direk durun bende çıkıcam diye koştum ve tam yanlarında durup poz vericekken kendi ayağıma takılıp mc donalds ortasında yeri öptüm. gerçekten en büyük sakarlığım (kendi ayağıma nasıl takıldım halen anlamış değilim) aynı zamanda çok utanmıştım ama gülmekten yerden kalkamamıştım. *
Annemin üzerine 1,5 litre fanta dökmek.
kızgın yağ bulunan tavayı yere boca etmek.
serçe parmağı masanın kenarına çarpmak.