bugün

karsindaki insani guldurebilmek.
Yağmur yağarken denizde yüzmek çok zevkli oluyor.
niye hiçbiriniz mastürbasyon demiyorsunuz...
Dudak yemek, kabuk bağlamış yaranın kabuğunu söküp kanatmak..
boş sokaklardan geçerken osurmak.
Gözü dalmış arkadaşın daldığı yere nah işareti yapmak. Bu, evrenin sınırları dışındaki bir hayale çekilen harekettir. Bu gerçekçi olup imkansızı istemeye teşvik etmektir.
sabahın köründe aç karnına içilen o ilk sigaranın ilk dumanı...
kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmak.
oy kullanmak. yıllardır kullanmadığım oy görmediğim parti ve referandum kalmadı ama hala aynı heyecan ile oy kullanıyorum.
referandum günü bir okulun önünde durup oy vermeye gelenlerin evetçi mi hayırcı mı olduğunu tahmin etmeye çalışmak.
tackle atmak
handoff yapmak.
Yemek yapmak, özellikle kaliteli biftek pişirmeyi evde pratik yapmak çok hoş oluyor. Lezzetiyle ve acısıyla güzel .
Çanta kaybetmek. Sürekli yapmamın başka bir izahı yok çünkü.
Hacet gidermek.

Evet bu bir gerçek.
Hayal kurmak.
yalnızlıktan gebermek.
harbi harbi iyice mazoşist olup çıktık.
Şüphesiz üniversite yıllarında yani bundan 1 sene ve öncesinde yaşadıklarım içinde vardır böylesi.

Mesela haftasonu sabah uyanır aşağıdaki bakkaldan 1 simit 1 poğaça alırdım. O ara çay demlenirdi. Çay içip simitle doymaya çalışırken bir yandan da vizelere çalışırdım. Yani masada çay simit ve kitap. He bir yanda da muhtemelen telefonumda illa epic bir müzik açardım. Bir ara bütün kahvaltılarım böyle bir rutin hal almıştı. Sonuç olarak bazen medeni hukuk kitabımın arasından susam toplar bazen de kamu politikaları ders notuma damlayan çay suyunu kurutmaya çalışırdım. Velhasil güzel bir aktivite idi nedense.
Koruma amaçlı eşyaların etrafına sarılan havalı poşetleri patlatmak.
Sabah namazına kalkabilmek..
yemek sonrası sigara içmek .
Kulak çöpü ile kulağı temizlemek.
O zaman dansss.
bi şey geliyo aklima ama.
sıçmak,uyumak,osbir çekmek.
ne kadar da terbiyeliler, maşallah. seks desen ilk kez duymuşcasına tepki verecek, 41xmaşallah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar