yaptığınız her espriye komik olmasa bile gülen kızdır. hatta bazen ciddi bir şey söylersiniz espri sanıp yine de gülen kızdır.
Göz koymuştur. Evet.
moda girmiş kızdır. yollu olduğu biliniyorsa kıvama gelmiş de denebilir. yok namuslu bir kızsa ya da selfie çubuğu filan yoksa gülüp geçilinir. kızın yaptığı. takmayın beyler bu kadar.
Evlenilecek kizdir. Size gaz veriyor daha ne olsun. Siz o gazla cin sarayini basamiyorsaniz sorun sizde.
Düpe düz tam bir acurdur.demekki bu oluyo ki bir taneden fazlası yaramaz.
Edit: baktınız devam ediyo şurdan gitsin evet.
iş yerinde bu modelden bir adet mevcuttur. nerde olursak olalım kosa kosa gelir, selam verirsin gülmeye başlar, bişey anlatmaya başlar gülmekten komaya girer vallaha çözemedim.
Altına inim inim inlemek istiyorum mesajı veriyordur.
Üzgünüm ki boş boş gülüyordur , anladigindan değil.
Yalanci kizdir.Aslinda espiriye degil tipine guluyodur.
Yalanci kizdir.Aslinda espiriye degil tipine guluyodur.
seviyodur beyler güzelse gidin konuşun..
belki de kızın güleceği vardır gülüyordur. çokta şey yapmamak lazım.
bacak arasına boşalmanızı istiyor olabilir.
Bunu farkettiğiniz zaman saçma sapan komik bile olmayan bir espri yapın ve karşınızdakinin zeka seviyesini ölçün..
iyidir hoştur eğlenir eğlendirir. bir de somurtan kız var mesela hangisini tercih edersiniz beyler?
sizden hoşlandığının göstergesidir. yoksa kimse bir cem yılmaz olamaz.
Gerizekalı olabilir.
Belki de sırf rezil olmayın diye gülmüştür. Hayır nemrut nemrut suratınıza bakıp bu nasıl espri aq felan mı desin?
Vurdurmuyordur ama vurduracaktır.
Belki de kötü bir espri anlayışı vardır.

Ya da sevabına gülüyordur. Ben bazen yapıyorum öyle. Yazıktır ya diyorum kimse takmıyo bunu. Oturayım da azıcık konuşsun açılsın diye.
kibar kızdır muhtemelen, ayıp olmasın diye gülüyodur zavallım.
Ayıp olmasın konteyjanından olan şahıslara yaptığım davranıştır. Hayır yani yapmacık güldüğümüdemi anlamıyosuun. Zorlama işte komik değilsin.